Jump to content

Jaka Jest Szansa Na Otrzymanie Wizy I Wjazd Do Us Po Wczesniejszej Deportacji?


majka54

Recommended Posts

Moja corka zostala deportowana z USA 6 lat temu. Przebywala nielegalnie 4 lata i chciala zalegalizowac swoj pobyt,ale nie udalo sie.Mam pytanie ,moze ktos wie,czy ma jakas szanse na wyjazd na wakacje z dzieckiem do USA. Ma tam duzo znajomych i chcialaby pojechac. .Ile czasu musi uplynac po tym jak zostala deportowana i czy ma jakas realna szanse na wyjazd.

Link to comment
Share on other sites

Powinna byla dostac kopie tego, co podpisala przy deportacji. Tam jest napisane czy ma bana na 5 lat , na 10 lat czy na "life". Czy w ogole przeczytala to co podpisuje ? Czy zna dobrze angielski ? A jesli nie to czy miala wtedy dostep do tlumacza ? Prawo federalne zapewnia tlumacza wszystkim kandydatom do deportacji, ktorzy o niego poprosza. No ale tez trzeba przynajmniej wiedziec jak poprosic .....

Co ma wspolnego z cala sprawa dziecko ? Jesli mozna zapytac. Nawet jesli jest urodzone w USA, nic mamie nie pomoze do momentu uzyskania pelnoletnosci.

Link to comment
Share on other sites

Deportowali ją za to, że chciała sobie załatwić zieloną kartę?

Znaczy - zapłaciła komuś za fałszywą zieloną kartę? Czy wyszła (chciała wyjść) za mąż dla papierów? Czy może jeszcze coś innego...

Za samo przebywanie nielegalnie 4 lata ma bana na 10 lat.

Do tego dojdzie jeszcze praca na wizie turystycznej, "załatwianie" GC...

W papierach powinna mieć napisane, na ile dostała bana.

W zależności od ciężaru przestępstwa myślę, że może być to nawet ban na całe życie.

Ale nie wiemy, co się kryje pod hasłem "próbowała sobie załatwić GC"...

Link to comment
Share on other sites

Jesli to bylo Chicago albo Greenpoint ( 99% prawdopodobne) to rzeczywiscie "zalatwianie zielonej karty" oznacza zakup "counterfeit document", co stanowi zbrodnie ( felony). Jesli tak, to ta pani moze sie pozegnac z Ameryka do smierci. Jesli wierzy w reinkarnacje to ciagle jest szansa. Gorzej jak w nastepnym wcieleniu bedzie kotem ( lub owsikiem) .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...