Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv-2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie prawda. Photo Validator sprawdza wymagania techniczne co do zdjecia: wielkosc, rozdzielczosc glebie kolorow. Nie sprawdza natomiast czy zdjecia spelnia inne wymagania, opisane zreszta dosc szczegolowo na stronach loterii. Zdjecia nieostre, w nakryciu glowy, zle oswietlone moga zostac odrzucone i na pewno tej decyzji nie podejmie komputer. Nikt nie sprawdza milionow wnioskow, ktore wplywaja bo to nie ma sensu. Weryfikuje sie jedynie wnioski, ktore zostaly wylosowane i odrzuca sie te ktore sie nie kwalifikuja, z roznych wzgledow.

,

Wydaje mi się, że algorytm przesiewa wstepnie jeszcze przed losowaniem. Jednak mają napisane w VB z czerwca zeszłego roku, że z 12 mln niecałe 8 było prawidłowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

,

Wydaje mi się, że algorytm przesiewa wstepnie jeszcze przed losowaniem. Jednak mają napisane w VB z czerwca zeszłego roku, że z 12 mln niecałe 8 było prawidłowe.

W te nieprawidlowe zalicza sie rowniez wnioski z krajow, ktore sie nie kwalifikuja. Wnioski osob niepelnoletnich itp. Niestety formularz na loterie wizowa jest jak papier... wszystko przyjmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy na rozmowie z konsulem można mieć paszport tymczasowy? Mam umówioną wizytę w konsulacie w Edynburgu na wyrobienie paszportu stałego, ale dopiero na 13 czerwca niestety i nie wiem czy się wyrobią. Wiem, że trochę późno się obudziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na rozmowie z konsulem można mieć paszport tymczasowy? Mam umówioną wizytę w konsulacie w Edynburgu na wyrobienie paszportu stałego, ale dopiero na 13 czerwca niestety i nie wiem czy się wyrobią. Wiem, że trochę późno się obudziłem.

Koledze chyba się wątki pomyliły, zapewne chodzi o rozmowę w sprawie DV 2013? Jeśli tak - to zły wątek. W tym wątku toczy się bitwa o DV 2014 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, czas pędzi jak szalony. Wielu ludziom udało się wylosować GC za 2, 5, 10 razem - mam nadzieję, że i ja kiedyś do nich dołączę.

Przyznam, że im bliżej 1 maja, tym bardziej się nakręcam, niestety rozczarowanie z poprzedniego roku było bardzo bolesne. Szanse są małe, to fakt. W DV-2013 na około 3, 4 wylosowane osoby z tego forum przypadło kilkadziesiąt tych którym się nie udało. Warto jednak próbować. Tym bardziej, że wielkimi krokami zbliża się reforma imigracyjna i losy loterii są bardzo niepewne (w zasadzie nie widzę dla niej miejsca po zreformowaniu prawa imigracyjnego w USA).

Szkoda, że wciąż nie mamy danych odnośnie liczby zgłoszeń w DV-2014. Przypuszczam, że w tym roku szczęśliwców będzie trochę więcej niż w poprzedniej loterii wizowej.

Życzę powodzenia wszystkim w maju! :)

Miałem to samo. Nie mniej jednak, tak jak i Ty myślę, że tego roku na tym forum będzie więcej radości :D

Jeszcze raz powodzenia wszystkim, których "ciągnie" za ocean :) Stay motivated!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat obecnie jest poniższy:

DV-2014 entrants may enter their confirmation information through the link below starting at noon (EDT) on May 1, 2013. The DV-2014 registration period was from October 2, 2012, until November 3, 2012. DV-2014 entrants should keep their confirmation number until at least June 30, 2014. Additional entries may be selected in October 2013

Ponownie (tak jak w ubiegłej edycji) pojawiła sie informacja o ew. dodatkowym losowaniu w październiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...