Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna-Odmowa


Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuje jeszcze raz w listopadzie jak nie dostane to trudno nie koniec świata inni nie mają takiej opcji jak my wiec nie jest najgorzej. A ślub to tylko formalność predzej czy pózniej i tak byśmy wzieli wiec tu nie ma problemu z tym:) Tylko długo nie moglam sie pozbierac po odmowie i kolejny raz też bd ciężko no ale spróbowac moożna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Bylam po wize w styczniu tego roku. Mialam troche skomplikowana sytuacje, bo kiedys juz na mnie byly skladane papiery o sponsorowanie, ktore jednak nie doszlo do skutku, ponadto mialam wazna wize turystyczna, ktora byla zniszczona i na dodatek chcialam tez wize dla syna. Pytania standardowe, do kogo, na ile, kto zaplaci, co ze studiami w czasie mojego wyjazdu. Nie stresowalam sie zbytnio cala sytuacja i dobrze na tym wyszlam. W tym roku jeszcze raz wybieram sie do Stanow na 2 tyg kurs jezykowy a po powrocie maz sklada papiery na sponsorowanie. Zycze Ci powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to ma sens kolejne probowanie po kilku miesiacach moze i strata kasy 500 zl na ulicy nie lezy ni zjadl ni wypil, a starac sie mozan 10 lat jak sie upra i nic. to jest loteria. oni chyba mysla ze polacy leca za ich sprzataniem lub budowami itd, dziwne bo jakby ktos mil to robic to by do angli belgii lecial bez wizy i stresu, odleglosc 9 h samolotem mordercza jest, ale debatowac mozna na ten temat dlugo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anna widze ze malo jestes na forum.,moze poczytaj ze mozna nie dostac wizy nie za prace nielegalna ale wykorzystac ja na legalizacje pobytu w USA ..i czasami takie sa odmowy a nie ze praca nielegalna..Ile to zon,mezow nie dostaje tak wizy bo moga legalizowac pobyt juz na terenie USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paola12 nie mam pojecia jak to wyglada w takiej sytuacji. Nie znam nikogo, kto znajdowal sie w polozeniu takim jak Twoje. Ja staralam sie o wize przed rozpoczeciem sponsorowania, gdyz slyszalam rozne opinie. Nie wiem czy byly sluszne czy nie. Nie chcialam po prostu ryzykowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...