Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna-Odmowa


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie wypowiedzi paoli12 że nie rozumie własnych postów - ja właśnie przeczytałem ten temat od deski do deski i przyznam szczerze, że ciężko jest cokolwiek doradzić jakiejś osobie, gdy się nie rozumie co ona ma do przekazania :) Powyżej wyłapałem 3 takie wypowiedzi, nie żebym się czepiał, ale daję przykład żeby nie być gołosłownym. Bardzo źle się czyta takie chaotyczne wypowiedzi, do tego bez interpunkcji.

No ale pomijając ten fakt - paola nie uciekaj z forum i nie zamykaj tematu, informuj nas jak Ci się udało, czy przy kolejnym podejściu dostałaś wize, itp. Dzięki temu może ktoś się czegoś później dowie i będzie mu ten temat pomocny. :) pozdrowienia

Witam. Już jestem po kolejnym podejściu. Kolejna odmowa.. Totalne załamanie..

Mam takie pytanie jeszcze , mógł by mi ktoś wysłać link jak wygląda sponsorowanie przez rezydenta który jest w Usa a żona w Pl. Bo szukam i nie mogę nic znajść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich świątecznie,

Chciałabym się pradzić w jednej kwestii.

W 2012 roku w czerwcu wyjechałam do chłopaka na wizie B2, na lotnisku jako czas pobytu określiłam do 11 grudnia. Urzędniczka nie za bardzo chciała mnie przepuścić przez granicę - bała się, że wezmę ślub itd, miałam dodatkową rozmowę i kolejny urzędnik wpisał mi długość pobytu do 26 grudnia.

Do Polski wróciłam 23 grudnia.

Teraz planuję kolejny wyjazd na Wielkanoc na 2 tygodnie. A następnie w czerwcu na około 2 miesiące.

Jestem na drugim semestrze studiów dziennych magisterskich. O wyjazd wiosenny tak bardzo się nie martwie, natomiast wyjazd wakacyjny spędza mi sen z powiek, że mogę mieć problem z przekroczeniem granicy. Co Wy o tym myślicie?

Doskonale wiem, że nikt tego przewidzieć nie może, jedynie interesuje mnie czy mam wysokie szanse.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...