Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna-Odmowa


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Przepraszam z gory za takie pytanie, ale czy liczba w Twoim nicku oznacza wiek ?

Tak oczywiscie wiek mam chłopaka od KILKU DOBRYCH LAT\. Przeziec to normalne ze 5 latki zaczynaja z kims byc na poważnie. Więc nie czepiajcie sie mnie może ja was zle rozumiem a wy mnie . Ale zauważyłam ze nie tylko mnie oceniacie. Widze ze na niektórych forach tez zamiast na temat to powstaja jakieś mądrości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc jestem juz po szkole:) Więc skoro mature się zdaje, dostaje na studia to chyba polski i angielski się zna:) A że nigdy nie interesował mnie temat wiz i nie wiele wiem to po to jestem tu. Więc forum jest od tego żeby Ktoś komus pomógł..

Tak oczywiscie wiek mam chłopaka od KILKU DOBRYCH LAT\. Przeziec to normalne ze 5 latki zaczynaja z kims byc na poważnie. Więc nie czepiajcie sie mnie może ja was zle rozumiem a wy mnie . Ale zauważyłam ze nie tylko mnie oceniacie. Widze ze na niektórych forach tez zamiast na temat to powstaja jakieś mądrości.

nie chce cie martwic ale ty o jezyku polskim nie masz pojecia. jak ty z wyrazami typu "znajsc" lub "Przeziec" (???) zdalas mature dziewczyno, chyba na piekne oczy... nikt tu nie ocenia twojej wiedzy na dany temat ale twoje wypowiedzi sie bardzo ciezko czyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko porownanie wypowiedzi ktore poziomem pasuja do teorii o wieku.... Sorry...

To powiedz co jest w tej wypowiedzi nie tak.. Naskakujecie na mnie ze spytałam czy jest jakas różnica w zaproszeniu, to już że nie czytam forum ale od kilku tyg siedze na tym forum i wszystko przeczytałam i chciałam sie dowiedzieć szczegółowo. TAK NIE MAM TAKIEJ WIEDZY JAK WY MOZE INACZEJ ROZUMIEM WAS. ale to nie powód do takich komentarzy. Powinna byc podpowiedz na temat a nie czy znam polski czy nie czy mam 12 lat czy 40 no prosze was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I juz nie mowiac o tym, ze wmawiasz nam wszystkim, ze zaznajomilas sie z tematem, skoro nawet podstaw nie znasz, ktore sa napisane w jezyku polskim na stronie ambasady USA w "najczesciej zadawanych pytaniach".

Osobiscie jestem przeciwny odpowiadaniu w nieskonczonosc na te same pytaniam bo komus nie chce sie poswiecic 5 minut, zeby uzyc funkcji szukaj :) Ehh to wszechobecne lenistwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce cie martwic ale ty o jezyku polskim nie masz pojecia. jak ty z wyrazami typu "znajsc"zdalas mature dziewczyno, chyba na piekne oczy... nikt tu nie ocenia twojej wiedzy na dany temat ale twoje wypowiedzi sie bardzo ciezko czyta.

Wiesz nie siedze cały dzien przed komputerem i jeśli jestem nie mam czasu na uzywanie znaków. Bądz po całym dniu pracy też nie mam siły bawic w to, Tak wiem znjasc to nawet nie wiem czy jest w słowniku ale pisze tak jak mi szybciej. Przecież widze czy jest coś podkreslone na czerwono to nawet dziecko z zerówki by umiało dobrze napisać. To mogliście tak odrazu że cięzko czytać I PRZEPRASZAM za niezrozumiałe treści:)

I juz nie mowiac o tym, ze wmawiasz nam wszystkim, ze zaznajomilas sie z tematem, skoro nawet podstaw nie znasz, ktore sa napisane w jezyku polskim na stronie ambasady USA w "najczesciej zadawanych pytaniach".

Osobiscie jestem przeciwny odpowiadaniu w nieskonczonosc na te same pytaniam bo komus nie chce sie poswiecic 5 minut, zeby uzyc funkcji szukaj :) Ehh to wszechobecne lenistwo.

tak może lenistwo ale wiesz też komuś szybciej uzyskać informacje na forum niz przegladac wszystko po kolei. Tak wiem na stronie Ambasady pisze ze zaproszenia nie są potrzebne i inne dokumenty. Ale to mi mówiła znajoma więc chciałam tylko zapytac czy to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...