Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna-Odmowa


Rekomendowane odpowiedzi

a jak to widac ze zyla na wysokim poziomie>?Nie ma tak ze jak Ciocia czy Wujek to dana osoba nie zostanie

To ze takie masz odczucia to Twoja sprawa a zobacz ile osob podzieli Twoje myslenie ?moze z pare % bedzie a reszta powie ze jednak moze zostac

tez widzialem w Ambasadzie Kanady podobny przypadek i dziewczyna wyszla bez wizy a innym wydawali wizy ..

a co jest sprawdliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ale ja rozumiem tylko wiesz jakie to jez przezycie dla dziecka nie dostac wizy. Ja tez wyszłam z płaczem wszyscy co byli dostawali wize zadowoleni a ja tylko miałam pecha. I mi chodzi o to ze nie logiczne jest nie puszczac dzieci bo gorzej to przezywaja niz sie wydaje. A ci co chca jechac to i tak pojada za wszelka cene duzo jest przypadkow co w kontenerach przewozoni sa badz wiza jest załatwiana. Wiec ja wyraziłam swoje zdanie i koniec tematu kazdy ma swoje . Ja Syl6 całkiem dobrze cie rozumiem moze ja to zle ujełam wszystko mi chodziło bardziej ze dzieci to przezywaja sto razy bardziej niz dorosli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie - nie ma znaczenia, czy będziesz miała zaproszenie ze złotą pieczątką, czy z jakąkolwiek inną.

Gdyby zaproszenia były wyznacznikiem przyznawania wiz, to każdy, kto nie ma nikogo, kto by mógł mu takie zaproszenie wystawić, nie dostałby wizy.

Pogląd, że zaproszenie jest potrzebne/wymagane/gwarantuje otzymanie wizy jest mitem nie mającym żadnego pokrycia w rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos nieduzo jednak czytalas te wszystkie fora internetowe...

hmm może nie mogłam tego znajść nic na ten temat to juz nie moja wina więc dlatego pytam.. A po za tym co mi da ze bede czytac fora na których jest ta sama wiedza co u mnie i dlatego załozyłam post żeby Dowiedziec się od osób którzy naprawde dużo o tym wiedzą. a po za tym dobrze wiesz ze na niektórych pisze tak a na innych inaczej. Tak jak wyczytałam ze jesli sie dostaje odmowe nie może juz ta osoba zapraszac boo bedzie nastepna odmowa więc czytając fora można zauwazyc ze nie udzielaja się tylko ci którzy maja wiedze w tym temacie tylko ci co nie wiedze też mają. Więc chyba lepiej jak zapytam no nie??

W skrócie - nie ma znaczenia, czy będziesz miała zaproszenie ze złotą pieczątką, czy z jakąkolwiek inną.

Gdyby zaproszenia były wyznacznikiem przyznawania wiz, to każdy, kto nie ma nikogo, kto by mógł mu takie zaproszenie wystawić, nie dostałby wizy.

Pogląd, że zaproszenie jest potrzebne/wymagane/gwarantuje otzymanie wizy jest mitem nie mającym żadnego pokrycia w rzeczywistości.

Dziękuje za odpowiedz:). Bo także ktoś mowił ze lepiej ze złotą. Więc dlatego zapytałam żeby ktoś pomógł a nie oceniał czy duzo czytałam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm może nie mogłam tego znajść nic na ten temat to juz nie moja wina więc dlatego pytam.. A po za tym co mi da ze bede czytac fora na których jest ta sama wiedza co u mnie i dlatego załozyłam post żeby Dowiedziec się od osób którzy naprawde dużo o tym wiedzą. a po za tym dobrze wiesz ze na niektórych pisze tak a na innych inaczej. Tak jak wyczytałam ze jesli sie dostaje odmowe nie może juz ta osoba zapraszac boo bedzie nastepna odmowa więc czytając fora można zauwazyc ze nie udzielaja się tylko ci którzy maja wiedze w tym temacie tylko ci co nie wiedze też mają. Więc chyba lepiej jak zapytam no nie??

Paola12 ty to lepiej skoncz szkole, czekajac na ten wyjazd, bo inaczej ani polskiego ani angielskiego nie bedziesz znala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...