Skocz do zawartości

Wybory Prezydenckie 2012-2016


anita25

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie Karina -- fajnie że tu pokazujesz ludziom prawdę i nie mydlisz oczu. Czytajcie rodacy jakie to w Chameryce są kokosy LOL bo niektórzy w Polsce cały czas myślą że tu sami millionerzy mieszkają...

haneczka, nie znam dokładnych urzędowych statystyk, ale z tego co widzę to biali tu nie są w żadnej większosci, a wręcz odwrotnie. Wszyscy kolorowi razem wzięci stanowią zdecydowaną większość... i zawsze jest też tak, że biednych jest więcej niż bogatych. Romney to kandydat białej klasy dobrze zarabiających ludzi -- i właśnie widać jak ich jest dużo skoro przegrał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 377
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

To słuchajcie to ja mam pytanie to kim jest teraz najlepiej być w USA poza nierobem oczywiście ??

Jakbscie mieli mozliwosc isc na studia to na jakie byscie teraz poszli ? zeby kim zostac?

ja mysle ze trzeba sie z tym pogopzic ze wiecej jest nierobów co nie chca nic robić....obawiam sie ze po obamie przyjdzie gorszy co obieca jeszcze wiecej przywilejów, darmowe domy itd...rzym upadł kiedys, moskwa upadła czemu stany miały by sie tez nie rozleciec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej zarabiają topowi programiści w okolicach SF.... Ale tego to trzeba było się uczyć od parenastu już lat żeby dziś być rozpoznawaną marką w kręgach Open Source...

A z tym Rzymem to dobrze piszesz.... Poczytaj DLACZEGO Rzym upadl... Nikt ich nie podbił tylko rozleciał się "od środka" gdyż rzymianie do wszystkiego używali "barbarzyńców". Doszło do tego, że nawet armia rzymska składała się w większości z tych barbarzyńców :) Dodaj do tego kryzys gospodarczy i wewnętrzny chaos. Nie trzeba było długo czekać na efekty tego...

Teraz zamień słowo barbarzyńca na czarny/kolorowy imigrant a Rzym na USA... Historia lubi się powtarzać... Może do upadku jeszcze nie dojdzie za 5 lat, ale ten upadek przyjdzie wcześniej czy później...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś idolami młodzieży byli ludzie ciezko pracujący na swój sukces, realizujący american dream...więc ludzie wzorując sie nich też pracowali ciezko...

dzisiaj jest idolem kim kardashian co jest znnana z tego że jest znana i nic nie robi i nigdy nie robiła...i dzisiaj też dzieciaki i obywatele usa chcą być znani jak ich idole labo być ludzmi sukcesu tak z niczego i mamy to co mamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej zarabiają topowi programiści w okolicach SF.... Ale tego to trzeba było się uczyć od parenastu już lat żeby dziś być rozpoznawaną marką w kręgach Open Source...

no niby tak to jest dobry zawod programista tylko podejrzewam maciek ze tych dobrych to jest malutko i w kazdym zawodzie ktos kto jest dobry zarabia sporo...

mam znajomego co robi bardzo bogatym ludziom tzw gzymsy i inne ozdoby w domach - zwykły robotnik niby i zarabia tutaj w polsce obrzydliwie wielkie pieniądze bo jest najlepszy a klienci sa z listy wprost czy tam forbes...

z drugiej strony w tych okolicach SF czytałem że nieruchomosci, szkoły dla dzieci itd sa na kosmicznych poziomach przez to i jak sie wypadnie na chwile np tracac prace to trzeba natychmiast uciekac bo inaczej sie nie przezyje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikun a co w Polsce jest inaczej? Też największe pieniądze mają ludzie którzy w życiu ciężko nie pracowali. Kto siedzi po tych wszystkich korporacjach w Polsce na kierowniczych posadach? Sami złodzieje i oszuści, którzy sami nic nie robią, ale pracowników wykorzystują do niewolniczej pracy za grosze... Taki mamy system -- wszystko to właśnie z Ameryki przyszło -- teraz dopiero to widzę... Tu nie ma nic innego. To samo skurwysyństwo....

Z tym SF masz rację, tam $100.000 to są mierne pieniądze, bo wszystko dużo droższe jak gdzie indziej. Dlatego SF staje się powoli zagłębiem tylko programistów :) Tylko wiesz w tych firmach typu Facebook, Google to się pracuje po 12 godzin dziennie i nie ma świąt ani weekendów wolnych - "The show must go on" :) Wyobrażasz sobie co by się stało jakby padły kompletnie serwery Facebooka? :)

I chyba wiesz ile tu wogóle ludzie mają urlopu - nie ma tak pięknie jak w Polsce 26 dni. Tutaj jest tylko 10 :) Polska ma naprawdę bardzo dobre prawo pracy, ale dopiero teraz to widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tym Rzymem to dobrze piszesz.... Poczytaj DLACZEGO Rzym upadl... Nikt ich nie podbił tylko rozleciał się "od środka" gdyż rzymianie do wszystkiego używali "barbarzyńców". Doszło do tego, że nawet armia rzymska składała się w większości z tych barbarzyńców :) Dodaj do tego kryzys gospodarczy i wewnętrzny chaos. Nie trzeba było długo czekać na efekty tego...

Teraz zamień słowo barbarzyńca na czarny/kolorowy imigrant a Rzym na USA... Historia lubi się powtarzać... Może do upadku jeszcze nie dojdzie za 5 lat, ale ten upadek przyjdzie wcześniej czy później...

hehe no tu sie troche zgadzam tylko zastanawia mnie jedno w usa nikt nie protestuje nie ma zamieszek nigdy prawie...w europie we fracji palili samochody, co bylo w londynie przeciez, o arabach nie wspomne nawet...

W usa nigdy zadnych zamieszek nie bylo, w ostatnich latach oczywiscie nie mowie tam we dawnych czasach, te ruchy okupowania wall street to zadne zamieszki w sumie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos juz ten artykuł podesłał dzisiaj....

http://www.dziennik....-chcemy-reformy

sie zastanawiam czy ci latynosi sa na tyle tępi że w to wierzą....? ze ich obama zalegalizuje...

a w ogóle to tych latynosów powinno sie zmusic do nauki a nie ich rozleniwiac...

ogladalem bloomberga podczas huraganu jego wystapienie i mowi po hiszpansku...zakazałbym tego i koniec!!!

to rozleniwia jeszcze bardziej ich i nic juz nie robia nawet jezyka nie znaja....

w zesżłym roku na florydzie w Marshallu ani jedna osoba z obslugi ani be ani me po angielsku!!!! przysiegam...ani be ani me...w macy's ?? jedna kierowniczka tam stoiska ale jej podwałdne? no nie dogadasz sie....

moze słowa hymnu amerykanskiego niedługo beda po angielsku i hiszpańsku???

i bedzie sei spiewac i tak i tak w imie tego zeby nie urazić mniejszosci ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikun a co w Polsce jest inaczej? Też największe pieniądze mają ludzie którzy w życiu ciężko nie pracowali. Kto siedzi po tych wszystkich korporacjach w Polsce na kierowniczych posadach? Sami złodzieje i oszuści, którzy sami nic nie robią, ale pracowników wykorzystują do niewolniczej pracy za grosze... Taki mamy system -- wszystko to właśnie z Ameryki przyszło -- teraz dopiero to widzę... Tu nie ma nic innego. To samo skurwysyństwo....

Ja wiem mój szef w ogromnym stażem pracy zadawał mi takie pytania w pracy ze myslałem ze snię...

przekładajac na twój język informatyka to tak jakby ci zadał pytanie twoj przełożony pytanie:

int *x;

co to jest ten int , a czemu ta gwiazdka i ten srednik na koncu...

to umnie w troche w innej dziedzinie to tak wyglądało....no ale jak sie po układzie siedziało na stołku to tak jest...i wez sie tu nie wk...j dzien w dzien....i dodatkowo zsarabiasz 5 razy mniej niz twój przełozony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...