Skocz do zawartości

Wybory Prezydenckie 2012-2016


anita25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 377
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

To ze nie ma Cruza to akurat swietna wiadomosc, swoimi desperackimi akcjami przez ostatni tydzien-dwa calkowicie zdyskredytowal siebie jako polityk. Generalnie to jest straszna dupa, bo o Sandersa pomyslach jest czytam to az sie boje... Socjalizm z najgorszej polki od goscia ktory nigdy w socializmie nie zyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie.

Czy ja wiem? Nie jestem socjalistką, ale Sanders to jedyny polityk od wielu lat który kładzie nacisk na zaangażowanie publiki w politykę, zamiast siedzieć na doopie i liczyć na polityków którzy mają nas gdzieś i dbają tylko własną pozycję. Z wieloma jego pomysłami się nie zgadzam, ale trzeba przyznać że facet jest jak przypływ porannej świeżości ;) w oceanie pryków którzy siedzą w kieszeniach korporacji.

Dla kogoś kto jest centrowy nie ma kandydata. W tym roku ani jeden z republikańskich kandydatów nie jest jakby żywcem wzięty z psychiatryka. Pozostają Hilary i Sanders. Na Hilary nie zagłosuję. Jak się nie ma co się lubi, to się wybiera co jest w menu. Albo w ogóle nie wybiera, so jest trochę smutne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Nie jestem socjalistką, ale Sanders to jedyny polityk od wielu lat który kładzie nacisk na zaangażowanie publiki w politykę, zamiast siedzieć na doopie i liczyć na polityków którzy mają nas gdzieś i dbają tylko własną pozycję. Z wieloma jego pomysłami się nie zgadzam, ale trzeba przyznać że facet jest jak przypływ porannej świeżości ;) w oceanie pryków którzy siedzą w kieszeniach korporacji.

Dla kogoś kto jest centrowy nie ma kandydata. W tym roku ani jeden z republikańskich kandydatów nie jest jakby żywcem wzięty z psychiatryka. Pozostają Hilary i Sanders. Na Hilary nie zagłosuję. Jak się nie ma co się lubi, to się wybiera co jest w menu. Albo w ogóle nie wybiera, so jest trochę smutne.

Ja go slucham bardzo pobieznie, ale po pierwsze mojej firmie wszedl na odcisk (jest z najwiekszych korporacji na swiecie) rozpowiadajac bzdury o nieplaceniu podatkow, wiec Jeff-CEO odpisal ze socjalisci nigdy nas nie lubili a po drugie czesc z tych jego hasel jest wprost niebezpieczna. Facet jest dupa-teoretyk a teoretycznie socjalizm to najlepszy ustroj na swiecie tylko ze teoria a praktyka jak wszyscy wiedza to dwie rozne rzeczy. Kasich z kolei (nasz gubernator) pod przykrywka sensownego faceta ukrywal kawal s******na. I te pierdoly o aborcji itd...

Jezeli chodzi o swiezosc to Trump ewidentnie ja wprowadza :) Jego nie moge wyczaic bo mam wrazenie ze duza czesc jego hasel to BS zeby dostac glosy republikanow w primaries - co mu sie zreszta dosc skutecznie udalo.

Co do braku kandydata dla centrowych to sie w 100% zgodze bo dokladnie w tym miejscu jestem.

Moim zdaniem Sanders-Trump - Trump wygra. Hilary-Trump wygra Hillary. Cokolwiek sie stanie, bedzie raczej ch****o. Jeszcze wszyscy zateksnia za Barrackiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Sanders-Trump - Trump wygra. Hilary-Trump wygra Hillary. Cokolwiek sie stanie, bedzie raczej ch****o. Jeszcze wszyscy zateksnia za Barrackiem :)

Dokładnie.

Nie wiem czy widziałeś ostatnią White House Correspondance Dinner. Obama (swoją drogą nawet w połowie nie tak dowcipny jak był młody Bush przy tego typu okazjach) przywołał najnowsze sondaze w których poparcie dla niego /approval ratings/ w ostatnim czasie wzrosło. No i w wolnym tłumaczniu mówi, ze nie nie rozumie dlaczego wzrosło, skoro przeciez robi to samo co przez ostanie 7 lat robił, nic nowego... a w tym samym czasie za jego plecami pojawiają się na telebimie twarze Trumpa i Cruza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...