Skocz do zawartości

Wybory Prezydenckie 2012-2016


anita25

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli wniosek jest taki: w Polsce szaleje POstkomuna, w Stanach tez niedobrze. Chyba najlepiej schowac sie w mysia dziure i czekac na koniec Swiata, co podobno ma nastapic juz bardzo niedlugo. Pozdrawiam, ide do domu.

Wniosek jest taki że teraz jest globalizacja i jak szaleje głupota w usa to i wszedzie...jak w polsce tanieje bezyna to w usa tez i na odwrót...jak tam spada giełda to u nas też...

Przed kazdymi wyborami wszyscy dyskutuja o zgwałconych kobietach w ciazy... i le jest w polsce takich kobiet co roku???

5? 10? 100? jak sto to świat i ludzie a niech bedzie i 3000 i co z tego jaki to procent społeczeństwa?? przeproaszam promil nawet...po co o tym dyskutowac....więcej osob w ten weekend zgonie na polskich drogach niz kobiet zostanie zgwałconych i zajdą w ciąże przez następny rok....

A tak w ogołe to za 4 lata wprowadza zakaz całkowitego noszenia broni po jeszcze kilku strzelaninach....i w usa nikt nie bedzie miał broni bo to bedzie oznaczało że jest potencjalnym badytą albo Jokerem z batmana...

a za 8 lat dojdą do wniosku że każdy mężczyzna jest potencjalnym gwałcicielem bo ma narzedzie gwałtu przy sobie w spodniach i wszystkim trzeba uciąć żeby było bezpiecznie, i wtedy wszyscy wyginiemy i bedzie spokój.

Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 377
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mój drogi jestem dziennikarzem z wykształcenia i co do biografii i ich wiarygodności nie będziemy dyskutować :) bo to by była bardzo długa dyskusja , po drugie skąd wiesz kogo znam a kogo nie ? :) ja w swoim życiu już cięzko pracowałam fizycznie WIELE LAT TEMU w anglii - nie podobało mi się to , więc poszłam na studia , które TYM RAZEM NAPRAWDE mnie interesowały a nie na pierwsze lepsze , na które sie dostałam lub za nie zapłaciłam :) i zaczęłąm inwestować w siebie i w swój rozwój intelektualny i duchowy . Uświadomiłam sobie dzięki tej cięzkiej pracy czego tak naprawdę chcę w życiu , a czego nie , NIGDY nie narzekałam gdy cięzko pracowałam - TO BYŁ MÓJ WYBÓR , ukształtowalo mnie to po części , dorosłam , spokorniałam .Z tego co piszesz to TY musisz jeszcze pożyc na świecie , porządnie dostać od życia w 4 litery i spokornieć :) bo jak na razie to tylko narzekasz , że dziewczyna nie taka bo ma w domu syf , że praca nie taka, że Ci sie mniejszości nie podobają bo zalewają wg Ciebie stany , ze to , że tamto co jest śmieszne :) dzięki cięzkiej pracy mój mąż zarabia więcej niż te cytowane przez was płace lekarzy a nie ma wyższego wykształcenia :) ale zapierdala po 12 godzin dziennie 7 dni w tygodniu w odległych krajach w mega gorącu i średnich warunkach jeśli chodzi o zakwaterowanie na czas pracy i robi to od 18 lat jako merchant marine , także nie wierzę w bajki a obserwuje to na codzień :) na dodatek wyobraż sobie , że jest szczęsliwy i nie narzeka :) bo praca nie określa go jako człowieka a radość przynosi mu rodzina , jego zainteresowania , podróże , nie pracuje tam bo musi a pracuje bo tam bo chce , w wieku 28 lat kupił swój własny 3 bedroom house 3 minuty od plaży , nie marudzi tak jak Ty , że życie w stanach jest drogie , ma swojego doradce finansowego inwestuje na giełdzie i zarabia dodatkową kasę oprócz swojej wysokiej pensji gdyż jego mózg jest otwarty na nowe opportunities , i co ciekawe nie interesuje go nawet kto jest prezydentem jego kraju bo WIE , że to nie od tego prezydenta będzie zależal ani stan jego konta ani stan jego umysłu ani level jego szczęścia :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek jest taki że teraz jest globalizacja i jak szaleje głupota w usa to i wszedzie...jak w polsce tanieje bezyna to w usa tez i na odwrót...jak tam spada giełda to u nas też...

Przed kazdymi wyborami wszyscy dyskutuja o zgwałconych kobietach w ciazy... i le jest w polsce takich kobiet co roku???

5? 10? 100? jak sto to świat i ludzie a niech bedzie i 3000 i co z tego jaki to procent społeczeństwa?? przeproaszam promil nawet...po co o tym dyskutowac....więcej osob w ten weekend zgonie na polskich drogach niz kobiet zostanie zgwałconych i zajdą w ciąże przez następny rok....

A tak w ogołe to za 4 lata wprowadza zakaz całkowitego noszenia broni po jeszcze kilku strzelaninach....i w usa nikt nie bedzie miał broni bo to bedzie oznaczało że jest potencjalnym badytą albo Jokerem z batmana...

a za 8 lat dojdą do wniosku że każdy mężczyzna jest potencjalnym gwałcicielem bo ma narzedzie gwałtu przy sobie w spodniach i wszystkim trzeba uciąć żeby było bezpiecznie, i wtedy wszyscy wyginiemy i bedzie spokój.

Amen

Mikun, wypowiadasz się na tematy o których nie masz zielonego pojęcia. Zanim coś takiego napiszesz, to może wcześniej poczytaj coś na ten temat, sprawdź statystki. Życzę ci, żeby żadnej, tobie bliskiej kobiecie nic takiego się w życiu nie przytrafiło. Zresztą gwałty i wszelkie przestępstwa na tle seksualnym dotyczą nie tylko kobiet. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i kiedyś twoje życie może cie tak nie miło zaskoczyć, że wtedy będziesz zdziwiony i rozgoryczony, że nikt o tym nie mówi i nikogo takie tematy nie obchodzą. Trochę empatii i pokory czasami by się przydało, ale wnioskuję z tego co piszesz, że bardzo młody jeszcze jesteś i niewiele o prawdziwym życiu wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty na pierwsza dame, fanke stylu ugabugi...

po prosze juz tradycyjnie o usuniecie wszystkich obrazliwych postow z przeklenstwami

fanka stylu uga bugi ? fanka TRZEŻWEGO myślenia i zimnego prysznica jak już , obecnie żeby zdac mature wystarczy 30 procent na egzaminie proszę Cię .... na dodatek moja mama jest nauczycielem w liceum , kiedys w technikum równiez i szkole zawodowej od prawie 30 lat , więc z pierwszej ręki wiem jak wygląda obcena kultura i poziom wiedzy uczniów szkół średnich , kiedys większość obecnych licealistów ze swoją wiedzą co najwyżej wylądowałaby w szkole zawodowej ... nie mam nic przeciwko ludkom , które mają wykształcenie zawodowe dodam na zakończenie , żeby nie było , że dyskryminuję , bo jak powiada moja mama i jej koleżanki i koledzy z pracy - kiedyś w zawodówce byli ludzie na wyższym poziomie niż teraz w większości ogólniaków, ale prostactwo i ignorancja jaka panuje wśród młodziezy szkolnej teraz to jest temat na osobną dyskusję ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogole to nie jest moj styl bo to nie jestem "ja", tylko moje wirtualne ego

Dalem tu tylko raz kilka wskazowek do tego kim jestem naprawde, na szczescie to zostalo skasowane i w sumie lepiej - tak ma byc

Zycie jest za krotkie na merytoryczna dyskusje z wymyslonym profilem jakiegos zakompleksionego gimnazjalisty

Wierzac w upiory dodajesz im sil, Maciek nigdy w USA nie byl, a jezeli byl lub nawet jest to froteruje podlogi na jakims Jackowie

Ale nawet w to trudno mi uwierzyc bo nie zna realiow tego kraju, powtarza wyczytane w internecie mity itd. Kazdy kto ma otwarte oczy to latwo zawuwazy

Ja rowniez zeby bylo smiesznie uwazam ze Ameryka ma wiecej wspolnego z 3-cim swiatem niz Europa, dlatego tez wiem ze Macius po prostu bredzi bo jego rozumowanie nie jest koherentne, on po prostu przepisuje za innymi jak wybitnie widac nawet tutaj

Jak przestaniecie wierzyc w jego bajki to gwarantuje wam ze rozwije sie w powietrzu jak upior ktorym jest

Nie patrzac nawet na zawartosci styl jego wypowiedzi pasuje akurat na rocznik 98-99, te lol'e i inne smieciowe gowna, ktorych zaden wyksztalcony czlowiek nie uzywa w zadnej formie wypowiedzi. Ja zlewam na jakikolwiek styl i dalej tego nie uzywam

Ile on moze miec ze jest jakis senior executive w IT na work visa? (bo przeciez pracowal lata w PL i jezdzil tam samochodami za 80 tysiecy dolcow)

Powaznie ludzie, kazdy kto wierzy w jego wymysly powinien ze wstydu posiedziec na slupie przez 2 lata w ramach pokuty ze byl taki glupi i potwierdzil to publicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikun, wypowiadasz się na tematy o których nie masz zielonego pojęcia. Zanim coś takiego napiszesz, to może wcześniej poczytaj coś na ten temat, sprawdź statystki. Życzę ci, żeby żadnej, tobie bliskiej kobiecie nic takiego się w życiu nie przytrafiło. Zresztą gwałty i wszelkie przestępstwa na tle seksualnym dotyczą nie tylko kobiet. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i kiedyś twoje życie może cie tak nie miło zaskoczyć, że wtedy będziesz zdziwiony i rozgoryczony, że nikt o tym nie mówi i nikogo takie tematy nie obchodzą. Trochę empatii czasami by się przydało.

kompletnie NIC nie zrozumiałas ale to nic...

a co ma empatia do gadania w kolko o sytuacji zgwalconych kobiet podczas wyborów???

ja mam empatie ale na jaką cholere podczsas kampani gadamy o garstce skrzywdzony bardzo bardzo ale to bardzo ale to bardzo ale to bardzo kobiet??? no na jaka cholere???

a czemu nie bedziemy cala kampanie gadac o przypadkach ludzi zarazonychy niechcacy w spzitalu wirusem HIV???

pogadajmy o nich...

ja mowie o tym ze ludzi trapią jakies problemy a jak jest kampania to wszyscy chca gadac o tematach zastepczych...i to jest chore...

przeczytaj sobie ile jest w spoleczenstwie homoseksualistow - kilka procent !

A ilu z nich jest zainteresowania małżeństwami homoseksualnymi ??? kilka procent z tych kilku procent....

ale w kampani najważniejszy problem małżeństwa homoseksualne i wszyscy tylko o tym mówią....temat nr 1 w każdym społeczeństwie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miała byc dyskusja na temat wyborów prezydenckich i co? aby dotrzeć do konkretów trzeba przebijać się przez słowne utarczki dwóch forumowiczów. swoją drogą jakie to przykre, że dwie, ponoć wykształcone, osoby nie potrafia prowadzić ze sobą merytorycznej dyskusji a muszą się wzajemnie obrażać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imani, pięknie piszesz, chyba rzeczywiście jesteś tą dziennikarką :) Jak to mówią każda myszka swój ogonek chwali... Napisz jeszcze więcej jakiego to masz wspaniałego męża na drugim koncu świata, a to chyba też znasz: marynarz to w każdym porcie ma.... resztę sobie dopowiedz. Nie chciałbym Cie rozczarować ale naprawdę żyj sobie dalej w swojej bańce mydlanej. Rzeczywistość jednak wygląda trochę inaczej.......

Na szczęscie ja nie musze zapieprzać jak niewolnik na statku by zarobić parę grosza -- to jest dobre dla ćwiećinteligentów, ale sama sobie męża wybrałaś.... a może chodziło o te jego pieniądze, co? :)

A z ługiem już nawet nie rozmawiam, bo frajerzyna po prostu już się zbłaźnił parę postów wcześniej... Szkoda mojego pisania, siedzi chłopak w Irlandii i strasznie mu się nie podoba, że ktoś może zarabiać pieniądze siedząc przy biurku... bo sam zapierdala na szmacie... Ale pisz sobie nawet i całą noc chłopaczku z alter ego. Ja nie muszę mieć alter-ego, piszę prawdę bo jestem tu anonimowy i nie muszę się martwić, że ktoś znajomy to przeczyta.... A w życiu całej prawdy ludziom nie można pisać jak widać bo i tak większość nie zrozumie...

Ale mądrzy wydaje mi się wynieśli trochę z moich postów i przemyślą swoje życiowe decyzje szczególnie jeśli chodzi o przyjazd tu... Ja sobie poradzę, bo w Polsce jak już kiedyś napisałem zarabiałem bardzo dobre pieniądze i wcześniej czy później taką pracę znajdę bo to standardowa stawka w Polsce za to co umiem....

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompletnie NIC nie zrozumiałas ale to nic...

a co ma empatia do gadania w kolko o sytuacji zgwalconych kobiet podczas wyborów???

ja mam empatie ale na jaką cholere podczsas kampani gadamy o garstce skrzywdzony bardzo bardzo ale to bardzo ale to bardzo ale to bardzo kobiet??? no na jaka cholere???

a czemu nie bedziemy cala kampanie gadac o przypadkach ludzi zarazonychy niechcacy w spzitalu wirusem HIV???

pogadajmy o nich...

ja mowie o tym ze ludzi trapią jakies problemy a jak jest kampania to wszyscy chca gadac o tematach zastepczych...i to jest chore...

przeczytaj sobie ile jest w spoleczenstwie homoseksualistow - kilka procent !

A ilu z nich jest zainteresowania małżeństwami homoseksualnymi ??? kilka procent z tych kilku procent....

ale w kampani najważniejszy problem małżeństwa homoseksualne i wszyscy tylko o tym mówią....temat nr 1 w każdym społeczeństwie!!!

Zrozumiałam więcej niż ci się wydaje. Te tematy zastępcze jak je nazwałeś powinny być omawiane cały czas, a nie tylko podczas kampanii. Każdy dojrzały, trzeźwo myślący, posiadający szerokie horyzonty człowiek to rozumie. Ty natomiast pisząc:

Przed kazdymi wyborami wszyscy dyskutuja o zgwałconych kobietach w ciazy... i le jest w polsce takich kobiet co roku???

5? 10? 100?

to po prostu bredzisz. Wracając do tego co zrozumiałam z twoje wypowiedzi to to, że jesteś albo bardzo młodym człowiekiem, który niewiele wie, a chciałby w sieci uchodzić za wiedzącego bardzo dużo lub jesteś niedojrzałym facetem dla, którego gwałt to żadna ważna sprawa o której nie warto rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro pasuje tobie jego trzezwe myslenie i rzucanie miesem to pogadajcie sobie na priv OK...?

i tak zaraz te posty beda pokasowane jak zreszta każda rozmowa niedoszłego prezydenta ugabuga

to po prostu bredzisz. Wracając do tego co zrozumiałam z twoje wypowiedzi to to, że jesteś albo bardzo młodym człowiekiem, który nie wiele wie, a chciałby w sieci uchodzić za wiedzącego bardzo dużo lub jesteś niedojrzałym facetem dla, którego gwałt to żadna ważna sprawa o której ktokolwiek powinien rozmawiać.

Zgodnie z twoim rozumowaniem to poważniejszą sprawą jest pedofilia a jeszcze poważniejszą jest morderstwo...

Wiec ja proponuje gadac najwiecej o morderstwach, pozniej o pedofilach a pozniej o gwałtach i niech tak wygląda kampania prezydencka.... ok?? bo to sa wazne sprawy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...