Skocz do zawartości

Wybory Prezydenckie 2012-2016


anita25

Rekomendowane odpowiedzi

Mikun, wypowiadasz się na tematy o których nie masz zielonego pojęcia. Zanim coś takiego napiszesz, to może wcześniej poczytaj coś na ten temat, sprawdź statystki. Życzę ci, żeby żadnej, tobie bliskiej kobiecie nic takiego się w życiu nie przytrafiło. Zresztą gwałty i wszelkie przestępstwa na tle seksualnym dotyczą nie tylko kobiet. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i kiedyś twoje życie może cie tak nie miło zaskoczyć, że wtedy będziesz zdziwiony i rozgoryczony, że nikt o tym nie mówi i nikogo takie tematy nie obchodzą. Trochę empatii i pokory czasami by się przydało, ale wnioskuję z tego co piszesz, że bardzo młody jeszcze jesteś i niewiele o prawdziwym życiu wiesz.

popieram Cie haneczka019 w 100 procentach i generalnie śmieszy mnie najbardziej to , ze o problemach dotyczących kobiet najwięcej do powiedzenia mają mężczyzni :) i wogóle co do za tekst po co o tym dyskutować ? Może po to , ze komuś najzwyczajniej w świecie wolno o tym dyskutować !!!! ponieważ gdyby nie takie właśnie osoby ( chętne do tej dyskusji ) jak te zainteresowane tematyką PRAW CZŁOWIEKA ( choćby była ich garstka jak pisze mikun) o tym nie będą dyskutować , to nie mają co liczyć , że reszta ( większosć ) niezainteresowanych / w dupie - to - mających martwiących się tylko o $ ten temat poruszy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 377
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

skoro pasuje tobie jego trzezwe myslenie i rzucanie miesem to pogadajcie sobie na priv OK...?

i tak zaraz te posty beda pokasowane jak zreszta każda rozmowa niedoszłego prezydenta ugabuga

Do kogo ty w tej chwili piszesz? Bo jeżeli do mnie to przeczytaj jeszcze raz to co napisałam, ale ze zrozumieniem. Odniosłam się do bzdury jaką napisałeś na temat ilości zgwałconych kobiet w Polsce w ciągu roku i do tego czy to jest, czy tez nie odpowiedni temat do rozmów przed wyborami. Moim zdaniem jest to temat dobry jak każdy inny, a zwłaszcza dlatego, że może między innymi i mnie dotyczyć. Oglądając i słuchając polityków rozmawiających na takie tematy mam przynajmniej pogląd na to z jakimi ludźmi mam do czynienia. Dla mnie jest to tak samo ważne jak i rozmowy na tematy gospodarki mojego kraju, handel zagraniczny, stosunki międzynarodowe itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro pasuje tobie jego trzezwe myslenie i rzucanie miesem to pogadajcie sobie na priv OK...?

i tak zaraz te posty beda pokasowane jak zreszta każda rozmowa niedoszłego prezydenta ugabuga

Zgodnie z twoim rozumowaniem to poważniejszą sprawą jest pedofilia a jeszcze poważniejszą jest morderstwo...

Wiec ja proponuje gadac najwiecej o morderstwach, pozniej o pedofilach a pozniej o gwałtach i niech tak wygląda kampania prezydencka.... ok?? bo to sa wazne sprawy....

wszystkie wyżej wymienione przestępstwa sa równie poWAŻNE , nie zgodnie z rozumieniem haneczka019 a zgodnie z prawami człowieka ... nie zgodnie z Twoim widzi- mi - się mikun powinny być odsuwane na pierwszy czy drugi plan . Kiedy ludzie się wreszcie nauczą żeby nie klasyfikować i nie oceniać wagi działań / jednostek wg indywidualnych odczuć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikun, na nic tu nasz zdrowy rozsądek i trochę szczerej prawdy... Nasza dyskusja przypomina to co się dzieje w sejmie... Jedni swoje, a drudzy też swoje... :)

Ja proponuję wogóle nie rozmawiać o rzeczach ważnych jak ekonomia czy gospodarka tylko skupić się na aborcji, gwałtach i małżeństwach gejów...Coż to za paranoja... Demokracja to nie jednak dobry system bo w demokracji to nie rządzą mądrzy tylko matoły bo ich jest zawsze większość... widać to nawet w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kogo ty w tej chwili piszesz? Bo jeżeli do mnie to przeczytaj jeszcze raz to co napisałam, ale ze zrozumieniem. Odniosłam się do bzdury jaką napisałeś na temat ilości zgwałconych kobiet w Polsce w ciągu roku i do tego czy to jest, czy tez nie odpowiedni temat do rozmów przed wyborami.

Ja napisałem ze gwałt to jest bardzo bardzo nbardzo poważna sprawa ....a ty mi piszesz ze ja jestem nie dojrzały jak nie uwazam ze to poważna sprawa otóż uważam i gwałt to poważna sprawa...

moja wyliczanka 5, 10 miała na celu uswiadomienie że dotyczzy to małej czesci spoleczeństwa w krajach rozwinietych....

oczywiscie nie piec czy 10 osob....

czy jak mowisz ze masz milion sprawa na głowie to masz ich milion? nie mowisz tak zeby cos podkreslic na tej samej zasadzie to napisałem, jezeli cie to uraziło to przepraszam....moja intencja jest to ze nie rozumiem czemu w kampani wszyscy gadaj i ciazy zgwałconej kobiety i to jest temat nr jeden skoro ten temat dotyczy tak małej liczby kobiet ale podkreslam jesczze raz jest to mega dramat takiej kobiety- MEGA

wszystkie wyżej wymienione przestępstwa sa równie poWAŻNE , nie zgodnie z rozumieniem haneczka019 a zgodnie z prawami człowieka ... nie zgodnie z Twoim widzi- mi - się mikun powinny być odsuwane na pierwszy czy drugi plan . Kiedy ludzie się wreszcie nauczą żeby nie klasyfikować i nie oceniać wagi działań / jednostek wg indywidualnych odczuć ?

jak wszystkie sa ważne tak samo to czemu dla każdego jest przewidziana inna kara ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu właśnie imani i tu dochodzimy do sedna sprawy czyli horyzontów. Jeżeli ktoś je ma ograniczone tylko do swojego podwórka, domu lub własnej osoby i nie sięga wzrokiem, ani rozumem dalej. To niestety ma takie poglądy, a nie inne.

Edit:

Mikun, ok, ale nie pisz, że są to na tyle mało ważne sprawy, żeby o nich w ogóle nie mówić, a tak to odebrałam. Zresztą napisałam już wcześniej, że moim zdaniem na takie tematy powinno się rozmawiać cały czas, a nie tylko podczas kampanii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu właśnie imani i tu dochodzimy do sedna sprawy czyli horyzontów. Jeżeli ktoś je ma ograniczone tylko do swojego podwórka, domu lub własnej osoby i nie sięga wzrokiem, ani rozumem dalej. To niestety ma takie poglądy, a nie inne.

to nie sa moje indywiduallne poglady tylko taki jest kodeks karny ktorzy nie stwierdza ze wszystko jest rownoznaczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haneczka to sa wazne sprawy ale to sa powazne sprawy jednostek ja uwazam ze powinnismy rozmawiac o problemach ktore nas bardziej dotyczą na codzien a jak te naprawimy to łątwioej bedzie nam naprawiac inne....

np kiedys zarabiałem naprawde sporo jak na polskei warunki a teraz nie zarabiam sporo mam znacznie gorzej...

ale jak zarabiałem sporo to 1% z PITu wspierałem rozne organizacje uzytku publicznego, ludzi poszkodowanych w wypadkach, nawet pewnie znajdzie sie fundacja pomagania kobietom zgwałconym....

natomiast teraz nie moge im tak pomóc bo sam nie mam, wiec jak sie zajmiemy problemami powrzechniejszymi to mi bedzie lepiej kowalskiemu i biednej kobiecie co zostanie zgwałcona....i schronisku dla psów na paluchu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...