Skocz do zawartości

Wybory Prezydenckie 2012-2016


anita25

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucilem pierwszy link z wyszukiwarki. Byl to akurat fox news, ale chyba nie sugerujesz ze wycieczka do Hiszpanii na koszt podatnikow jest wymyslem fanatycznych prawicowcow i nigdy nie miala miejsca?

jesli to slyszales w fox news, to ona rownie dobrze mogla byc w domu w kuchni i piec paczki. Bo tyle moim zdaniem ta stacja ma wspolnego z prawda.

Co do fox, juz sie wypowiedzialem. Tak CNN, ABC czy FOX realizuja polityke swoich mocodawcow i nie ma tu zadnej roznicy.

Generalnie probowalem krowie pokazac jej idolke w innym swietle.

no wlasnie roznica jest! fox wymysla swoje fakty. przekreca rzeczywistosc czego do tego stopnia nie robia inne stacje. wiec jesli chcesz zostac poinformowany co sie dzieje na swiecie, czytaj gazety i omiaj fox jak sie da.

nie ma co tematu szarpac, czerowni beda glosowac na czerwonych nawet gdyby ich romney dmuchal kazdego dnia, a niebiescy na niebieskich, bo tak jest i nikt tego nie zmieni. wszystko w rekach niezdecydowanych :)

zycze wszystkim milych wyborow w listopadzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 377
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jim Beam a niech sobie bedzie w tej Hiszpani jak ktos tu napisal, kazdy polityk sobie lata za kase podatnikow...a masz moze wiecej informacji na temat tych "wakacji"? bo moglo byc tak ze pojechala razem z mezem w sprawach biznesowych i jak on zalatwial swoje sprawy w Hiszpani ona w tym czasie moczyla sobie tylek basenie...To prezydent i jego zona podczas wyjazdow (wiadomo w takim celu oplacanych z tej kasy) nie maja prawa na odpoczynek? Jak pisalam za wakacje w UK zaplacila ze swoich wiec nie wiem czego sie czepiasz...a co do mojego linka to czepiasz sie nie wiadomo czego. Ale to nie twoja wina bo w Polsce jestesmy przyzwyczajeni ze kogo bysmy nie wybrali to goowno sie poprawi w kraju. Moze dlatego tak ciezko ci uwierzyc ze gdzies na swiecie jest taki prezydent ktory w przeciagu 3 lat zalatwil 200 spraw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie twoja wina bo w Polsce jestesmy przyzwyczajeni ze kogo bysmy nie wybrali to goowno sie poprawi w kraju. Moze dlatego tak ciezko ci uwierzyc ze gdzies na swiecie jest taki prezydent ktory w przeciagu 3 lat zalatwil 200 spraw...

Wsrod "zalatwienia" wielu spraw sa rowniez:

- niminacja Geitnera na Sekretarza skarbu. Geitner przez dwa lata "zapomnial" zaplacic swoich podatkow, przylapany na oszustwie i ukarany, znow "zapomina" zaplacic przez kolejne dwa lata.

-nominacja na sedziego Sadu Najwyzszego Soni Sotomayor, rasistki, uwazajacej, ze "kobieta - latynoska ma wiecej madrosci zyciowej i moze osadzac lepiej niz bialy mezczyzna".

-nominacja na Prokuratora Generalnego Erica Holdera, ktory lekcewazy lamanie prawa przez "Nowe Czarne Pantery", natomiast oskarza przed sadem stan Arizona, probujacy, przy calkowitej biernosci rzadu federalnego, rozwiazac problem nielegalnej imigracji.

Mam tego wiecej, ale nie o to chodzi.

Generalnie uwazam, ze Obama w czasie swojej prezydentury oslabil USA, tak wewnetrznie jak i na arenie miedzynarodowej i dlatego nie powinien zostac ponownie wybrany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Glosowanie na Obame to wedlug mnie jakies nieporozumienie. Romney jaki jest taki jest ale gorszym prezydentem niz Obama byc nie moze. Nie interesuje mnie czy Obama ma charyzme i jest cool , interesuje mnie co zrobil dla kraju i co moze dla niego zrobic dobrego. Obama prawdopodobnie wygra bo beda na niego glosowac "kolorowi" plus biali ktorzy oceniaja go za jego aparycje a o polityce srednio maja pojecie. Tyle w temacie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, na Romneya będą głosować Ci którzy głosowali na Busha, czyli baaardzo inteligentni i oczytani ludzie, świetnych wyborów dokonali do tej pory.

oh i jesli R zostanie wybrany to coraz lepsze w drodze. az strach sie bac....

tak dla ciekawostki:

http://thinkprogress.org/romney-facts/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten link, ktory zalaczylas pochodzi ze strony tej organizacji:

The Center for American Progress is a progressive public policy research and advocacy organization. Its website states that the organization is "dedicated to improving the lives of Americans through progressive ideas and action." It has its headquarters in Washington D.C.

Its President and Chief Executive Officer is Neera Tanden, who worked for the Obama and Clinton administrations and for Hillary Clinton’s campaigns.Its first President and Chief Executive Officer was John Podesta, who served as chief of staff to then U.S. President Bill Clinton.

Wcale mnie nie dziwi, ze tak napsali. A niby co innego mieliby napisac demokraci o republikaninie, ze jest cacy? :rolleyes: Niezla ciekawostka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro prezydentowa taka cool dlaczego prawie wogole nie widac jej posrod bialych dzieci , a co one sa gorsze..?W miedzy czasie jak ona bidulka tak bardzo walczy z otyloscia wsrod czarnoskorych dzieci jej maz jezdzi po najbogatrzych miastach i organizuje kolacje na ktore wstep kosztuje 36 tys $ od lebka i do tego dostaje miliony $ od swoich bogatych zwolennikow .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...