Skocz do zawartości

Wybory Prezydenckie 2012-2016


anita25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 377
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

To mozesz od razu podaj 10...

Btw - co sadzicie o tajnych tasmach Romneya ? Mi od razu szacun do goscia wzrosl o 100 punktow (chociaz ogolnie uwazam ze strasznie slabego goscia) - powiedzial w 100% prawde i nie rozumiem szczerze mowiac oburzenia - nie bylo to politycznie poprawne, ale to poza tym to spot on....

tobie szacun może i wzrósł ale wielu osobom nie podobnie korwin mówi w polsce i ma 1% poprarcia...

ludzie oczekują socjalistycznych gadek obamy i za to go kochają - że ich nie zostawi samych sobie tylko nadrukuje zielonych i wspomoże ich ...wiecej foodstamps wiecej głosów wiecej biedy....

Roomney ma zero szans ponieważ:

1. jest milionerem, a jest kryzys rośnie gap między bogatymi i biednymi i amerykanie sa ogólnie wsciekli na bogatych, korporacje, wall street itd

2. prawie kazdy kolorowy i każdy murzyn( murzyn nie jest obraźliwym słowem w słowniku polskim, okresla czarnoskorego człowieka i jest to okreslenie ok) zagłosuje na obamę

3. socjalizm jest na świecie w modzie i na miejscu obamy bym jutro powiedział że opodatkuje bogatych 75% podatkiem, wprowadze wszedzie darmową opiekę medyczną, powieksze armię urzędników o 50% , całe wojsko sprowadze do kraju, koniec z energią atomową od dzisiaj tylko słoneczna i z glonów- zero CO2, amnestia dla nielegalnych itd

Wybory wtedy wygrane 80% do 20% dla obamy

ten wykres mówi sam za siebie o skuteczności obecnych metody walki z kryzysem...

http://www.zerohedge...verty-find-jobs

boje sie pomyslec co bedzie z gospodarką jak obama skonczy 2 kadencje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roomney ma zero szans ponieważ:

4 lata temu większośc osób tu na forum mówiła to samo o Obamie.Ja twierdziłam że Obama wygra. Miałam rację. I nie, nie głosowalam na niego :D

prawie kazdy kolorowy i każdy murzyn( murzyn nie jest obraźliwym słowem w słowniku polskim, okresla czarnoskorego człowieka i jest to okreslenie ok) zagłosuje na obamę

Afroamerykanie zawsze w porażającej większości głosują na Demokratę, a jednak nie zawsze Demokrata wygrywa.

Do wyborów jest jeszcze czas i sporo może się wydarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje jackie, twoje argumenty sa jak najbardziej trafne ale weź pod uwage ze na tak krotko przed wyborami Obama chyba o ile pamietam prowadził w wielu sondazach, wywoływał euforię nadzieje itd...

Romney cały czas przegrywa w sondazach i to znacznie...

Dodatkowo świat teraz nienawidzi bogaczy....we francji była jakas euforia jak przegrał Sarkozy tylko dlatego ze lud kojarzył go z bogaczami. Jego przeciwnik miał program wczesny lepper do kwadratu a mimo to wygrał wybory łatwo - obiecał już chyba nie socjalim ludowi ale juz chyba bardzo wczesny komunizm.

I chyba tu własnie to ze mitt jest milionerem bedzie miało znaczenie - wiekszosc wyborców twierdzi że dla nich jest najważniejsza praca gospodarka itd wiekszość wyborców twierdzi że mitt sobie by z tym znacznie lepiej poradzi i wiekszosc i tak zagłosuje na obame to o co tu chodzi ?

Z drugiej strony Obama mnie przeraża jego 2 największe osiągniecia o których on sam nie powiedział na konwencji bo wstyd jak nie wiem co, ale powiedział v-ce prezydent biden to

1 - bin laden is dead

2- GM is alive

i to tyle na 4 lata zabilismy bin ladena ktory nie żył już od 5-6 lat a niktórzy twierdzą ze od dawna, w scam ze smiercią bin ladena to juz chyba tylko jakiś wariat wierzy i dodrukowalismy GM dolary elektronicznie i to całe sukcesy....jest to naprawde zalosne ze obecny prezydent nie mowi co zrobił nie mowi jakie ma plany i co che zrobic tylko wali w jedną nutę - mitt romney jest zły i zje wasze dzieci...dokładnie tak to wyglada....z drugiej strony mitt jest naprawde kiepski....ameryka chyba ma jakiś koszmarny wybór w tym roku...juz ten ryan z tych 4 jest najlepszy

Dla mnie w debatach ktore oglądałem na cnn bo w polsce tylko ten kanał mam na ktorym były debaty- najsensowniejszy był Newt Gingrich bo mówił konkrety wytykał umiejętnie obamie błędy i mówił co on zrobi jak i gdzie i w jaki sposób - czysto klarownie bez zadnych tam frazesów no ale niestety przeszłość jego i to ze w GOP go nie lubia przesadziła - pomijam tu Rona Paula i to co on mówił, mnie sie mogło podobac natomiast taki program nie ma szans w dzisiejszych czasach

Generalnie w dzisiejszych czasach nie ma juz polityków takich jak kiedyś którzy maja własne zdanie i charakter chyba osttanim politykiem takim jest Angela Merkel kobieta że się wyrażę brzydko z jajami wiedząca czego chce konkretna, podejmująca czesto trudne decyzje - i bezrobocie w niemczech all time low, produkcja all time high itd , reszta to sa politycy projektu marketingowego, jest badanie na co jest moda jakie poglądy sa modne i polityk gada to co mu powie sztab, dzisiaj obama wie że śluby gejowskie i ten temat jest modny to jest za, jutro bedzie badanie że to jest ble to będzie przeciw a w ogóle to on pewnie nie wie kto to jest właściwie ten gej tak w ogóle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pojdzie i coraz wiecej ludzi bedzie brac foodstampsy i zapomogi to ten kraj nigdy nie stanie na nogi. Jakby to ukrucic to mysle ze ludzie by z glodu nie poumierali ale wzieliby sie w koncu za robote. Zreszta duza czesc z tych ludzi , szczegolnie emigrantow z poludnia, pracuja na czarno ,pobieraja zapomogi i zyja jak paczki w masle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw - co sadzicie o tajnych tasmach Romneya ? Mi opowiedzial w 100% prawde i nie rozumiem szczerze mowiac oburzenia - nie bylo to politycznie poprawne, ale to poza tym to spot on....

No własnie nie całkiem prawdę. Powiedział, że "47% ma mentalność ofiar, to ludzie zależni do państwa". Tymczasem z pomocy państwa korzysta około 35% Amerykanów (na przykład kupony na żywność, darmowe leczenie dla biednych). A nawet ,jeżeli powiedział prawdę, to ktoś z ambicjami, żeby zostać prezydentem nie może wXXI wieku mówić, że nie obchodzi go los połowy obywateli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...