Skocz do zawartości

Wybory Prezydenckie 2012-2016


anita25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 377
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No nie gadaj, że oglądasz football! Hehe, ja się jakoś nie mogę zupełnie do tego sportu przekonać, skacze na siebie dwudziestu facetów, 5 minut przerwy, znowu na siebie skaczą tylko 5 metrów dalej... Za to nie mogę się doczekać aż NBA wystartuje w końcu, już tylko 2 tygodnie z hakiem.

A żeby nie było kompletnego OT, to na twitterze wczoraj raczej przeważały opinie takie jak ta:

''Joe Biden looks like he's waiting at the DMV for 4 hours behind Paul Ryan who failed the test and refuses to leave #vpdebate'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie gadaj, że oglądasz football! Hehe, ja się jakoś nie mogę zupełnie do tego sportu przekonać, skacze na siebie dwudziestu facetów, 5 minut przerwy, znowu na siebie skaczą tylko 5 metrów dalej... Za to nie mogę się doczekać aż NBA wystartuje w końcu, już tylko 2 tygodnie z hakiem.

Tylko i wylacznie :) 2 lata temu dostalem od zony "Footbal for dummies" - jak sie zaczai o co chodzi, to gra wymiata. Wbrew pozorom ma 100 razy wiecej strategii w sobie niz jakakolwiek inna gra zespolowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny filmik i wyszło na to, że jak myślałem że wiedziałem, tak nadal uważam że wiedziałem, ale trochę mniej (~80%). Lubię ten sport, ale nie aż tak bardzo jak koszykówkę, i z niecierpliwością czekam na NBA. BTW Podczas której debaty była mowa o footballu ? Ja osobiście chciałbym, żeby Barack wygrał (oglądał ktoś film o Nim, jest tu na forum link, albo film bo stąd go znam), poza tym jest szansa, że jak dotychczas wiz nie znieśli dla POlandii, tak i teraz nie zniosą ( tak, tak wiem że to nie zależy od Niego, a przede wszystkim od Kongresu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...