Skocz do zawartości

Wybory Prezydenckie 2012-2016


anita25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 377
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

U mnie w miescie wszyscy sa bardzo otwarci jesli chodzi o to na kogo glosuja. Naklejaja naklejki na samochody, nosza jakies tam broszko-podobne pierdoly na ubraniach, stawiaja znaki przy domach. Chyba juz bardziej sie nie da. Nie spotkalam sie z ukrytymi zamiarami...

No wczoraj sie wypowiadał mieszkaniec Bostonu i mowil ze u nich nie mozna sie przyznawać ze glosuje sie nie na obame...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkam w malym miescie, wiec u nas na pewno jest inaczej. wszystkiego dowiemy sie we wtorek( jesli nam wtorku wystarczy do policzenia glosow). znam wiele osob ktore czekaja do wtorku aby zaglosowac wiec wszystko jest mozliwe.

no tak poczekamy i zobaczymy no mysle ze i tak raczej obama inaczej bylaby wielka niespodzianka...

w Colorado chyba obama prowadzi ale minimalnie jakoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat juz ma miejsce, w ostatnich latach pobito rekord deportacji nielegalnych emigrantow, ale tego sie nie naglasnia bo by sie jeszcze Meksykanie dowiedzieli.

dokladnie tak, napisano u nast obszerny artykul w jednej z gazet http://www.sfweekly....dom-under-fire/ Za administracji Obamy deportowano najwiecel nielegalnym imigrantow w historii USA. Przeszlo poltora miliona, glownie Latynosow, ktorych 4 lata temu udalo sie Obamie omamic.

Ja osobiscie nie mam kandydata godnego mojego cennego glosu, wiec nie glosuje. 4 lata temu pewnie bym oddal glos na Obame, ale teraz po tym jak tyle decyzji podjal zupelnie odwrotnych do swych zapowiedzi przedwyborczych... Plus niewyjasnione pochodzenie itd, duzo w tym watpliwosci jest................ No i fakty, ze ojciec jego byl komunista, w Indonezji ojczym byl komunistycznym dzialaczem, na Harvardzie profesor prowadzacy byl komunista, sam Obama proponuje komunistyczne rozwiazania, ktore my Polacy znamy z praktyki..........No ###### jestem uczulony na komunistow i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam podobnie.

Naked Cowboy startuje w wyborach, śpiesz się, może jeszcze zdążysz zagłosować!

Jeśli wygra Romney to przynajmniej będzie śmiesznie, pokazał już, że w umiejętnościach do popełniania gaf, nie jest daleki od Busha. Poglądy zmienia w iście ekspresowym tempie i właściwie ciężko powiedzieć w co wierzy. Do znudzenia powtarza swoje hasło o 12 milionach nowych miejsc pracy, mimo, że jest to niemożliwe do zrealizowania. Ludzie oczekują po nim cudów, niestety mogą srogo się zawieść. W tych wyborach nie ma dobrego kandydata, ciężko powiedzieć co będzie dalej, niech się lepiej zajmą fiskalnym klifem, kiedy te wybory dobiegną końca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...