Skocz do zawartości

Wybory Prezydenckie 2012-2016


anita25

Rekomendowane odpowiedzi

Uff, kamien spadl mi z serca...Powiadomie wszystkie znane mi dziewczyny zgwalcone przez ojcow. Juz nic im nie grozi!

Szkoda, jeszcze 4 lata Obamy. Nie zrobil nic i nic nie zrobi. No, ale Ameryka zaglosowala, chcieli to maja! Ja sie nie wstydze, glosowalam na Republikanina! Teraz mozecie mnie zlinczowac.

Gratuluje odwagi i honoru! Ja tez

A tym zgwalconym przez tatusiow dziewczynom dodaj ze w NYC maja tableteczke zapewniona nawet bez wiedzy tatusia

http://www.businessw...r-pill-to-girls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 377
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wlos sie na glowie jezy po przeczytaniu tego artykulu. 14 lat? No, ale to sie nazywa liberalizm.

U nas w NY wszyscy fetuja wygrana Obamy. Ludzie, z ktorymi pracuje mowia, ze to historyczny moment i dobrze ze znowu zostal wybrany, bo wiadomo czego sie po nim spodziewac. Taki swojak. Proponuje, aby zostal prezydentem do smierci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kzielu, ja wcale nie mowie, ze Romney bylby super, ale moze by cos zmienil. Obama obiecywal, przyrzekal ale obietnic nie dotrzymal. Wiec dlaczego niby teraz mialby dotrzymac.W przypadku prezydenta USA to do dwoch razy sztuka wiec co mu zalezy. Jesli ktos liczyl, ze teraz cos sie zmieni, niech liczy dalej. Good Luck! O ile pamietam, haslem wyborczym Obamy 4 lata temu bylo "CHANGE". Jesli cos sie zmienilo, to chyba na gorsze. Glosowanie na prezydenta tylko dlatego, ze jest Afro-amerykaninem to odwocony rasizm. Zupelnie bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh ludzie sie wypowiadaja na ulicach usa dla polskich telewizji i sa w ekstazie facet mowi ze za obami stracił prace i nie pracuje juz od 2 lat ale i tak glosował na obame i poszedłnby za nim w ogoien :)

Jak bym był obamą to bym teraz zabrał wszystkim swoim zwolennikom wszystkie pieniadze i kazał pracować za darmo i tak by mnie kochali ... :)

Oj cieżko będzie za 4 lata w Ameryce i biednie oj biednie....cztery kolejne lata drukowania zielonych i rozdawania biednym....druga afryka nas czeka...

Cały ten wielki socjal-komunistyczny eksperyment skonczy sie dramatycznie...

Kzielu, ja wcale nie mowie, ze Romney bylby super, ale moze by cos zmienil. Obama obiecywal, przyrzekal ale obietnic nie dotrzymal. Wiec dlaczego niby teraz mialby dotrzymac.W przypadku prezydenta USA to do dwoch razy sztuka wiec co mu zalezy. Jesli ktos liczyl, ze teraz cos sie zmieni, niech liczy dalej. Good Luck! O ile pamietam, haslem wyborczym Obamy 4 lata temu bylo "CHANGE". Jesli cos sie zmienilo, to chyba na gorsze. Glosowanie na prezydenta tylko dlatego, ze jest Afro-amerykaninem to odwocony rasizm. Zupelnie bez sensu.

Ja sie ciesze u williama hilla wygrałem sporo stawiajac na obame jak wprowadza zakład czy obama coś zrobi przez 4 lata czy znowu nic postawie cały swój majątek + swoje organy zastawię że nic nie zrobi i będe bogaty oj obrzydliwie bogaty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.naturalnews.com/037871_Obama_executive_order_dictatorship.html

"........................On October 26, 2012, Barack Obama quietly signed an Executive Order (EO) establishing the so-called Homeland Security Partnership Council, a public-private partnership that basically merges the Department of Homeland Security (DHS) with local governments and the private sector for the implied purpose of giving the Executive Branch complete and limitless control over the American people........................."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz nam pozostalo? Czekac na lepsze czasy chyba. Mam miejska prace. Po Sandy, jako ze dolny Manhattan zostal zalany i bez pradu pracujemy w tzw.terenie. Wlasnie siedze sobie przy komputerze, a moj czarnoskory wspopracownik oglada telewizje (fajna praca co?). Nie moge juz patrzec na ten entuzjazm i zachwyty bijace ze wszystkich kanalow telewizyjnych. Trzeba to jakos przeczekac. Przeczekalismy komune to i to przeczekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...