Skocz do zawartości

Wybory Prezydenckie 2012-2016


anita25

Rekomendowane odpowiedzi

Obama nie pochodziz zadnej biedy.

Urodzony w Kenii z amerykanskiej matki i islamskiego ojca, ktorego nawet nie znal bo ich oposcil w wieku niemowlecym

W indonezji (matka bardzo szybko znalazla nastepnego islama, gdzie obama a raczej soetoro bo takie bylo jego nazwisko mieszkal w badzo drogiej dzielnicy w Jakarcie.

Dopiero po tymjak rozeszli sie (matka barrego z drugim mezem) obama w wieku 11 lat przyjechal na wychowanie do dziadkow na Hawaje gdzie dziadkowie byli bardzo dobrze usytuowanymi ludzmi.

Obama przyjechal na kontynent amerykanski w 18 roku zycia po raz pierwszy jako ideologiczny pupil na stypendium na kolumbie do nyc sponsorowane przez gleboki islam.

Obama nigdy nie doswiadczyl biedy, malo tego gardzi biedakami.\Jego ideologia to nienawisc do bogatych

Ale niektorzy niestety nie maja pojecia o tym co pisza. Miedzy innymi dlatego zacytowalam Imani. Ty to wiesz, ale ona podziwia go za intelekt i inne tego typu bzdury...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 377
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ale niektorzy niestety nie maja pojecia o tym co pisza. Miedzy innymi dlatego zacytowalam Imani. Ty to wiesz, ale ona podziwia go za intelekt i inne tego typu bzdury...

Dokladnie

ten typ ludzi wybral go na prezydenta (po raz drugi tez).

WSJ pisal o tym jeszcze w 2008

http://online.wsj.com/article/SB122108881386721289.html

Jego rocznik studencki troche wiecej

http://www.theblaze.com/contributions/obama%E2%80%99s-college-classmate-the-obama-scandal-is-at-columbia/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urodzony w Kenii

Są na to jakieś dowody? Pytam bo czytam już, któryś raz o tych zarzutach, natknęłam się też, gdzieś w sieci na przedstawiony certyfikat urodzenia Obamy, ale nigdzie nie zetknęłam się z przedstawionymi dowodami w tej sprawie.

Pytam was, bo jesteście z tymi tematami na bieżąco, więc może wiecie, gdzie tego szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myslalem ze republikanska tube propagandowa mozna glownie w CNN uslyszec, a teraz widac ze wszyscy czerwoni tego forum (kolor sobie zmiencie na jakis starts and stripes przynajmniej komuchy jedne :D) potrafia dowalic jeszcze lepiej, islamski kenijczyk, faktycznie world is going to an end

Niezly kabaret tu robicie, a tak cos powaznie?

Mikun - ja sie jednak co do ciebie nie pomyliem wybierajac na atak trolla, komentujesz cos co jestes zbyt leniwy zeby przeczytac jak dziala?

Prosze skrot chocby z glupiej wikipedii:

http://en.wikipedia.org/wiki/Patient_Protection_and_Affordable_Care_Act

-jak ktos jest bezrobotny to dostanie tam jakiegos granta czy nie bedzie musial placic, firmy ponizej 50 osob nie musza tez placic

Nie dyskutuje nad zasadnoscia tego pomyslu, bo rowniez uwazam (jak wiekszosc ameryki, z wlaczeniem tych ktorzy popieraja ten act) ze zmuszac do wykupywania ubezpieczenia i nakladac kary na tego kto tego nie zrobi to absurd

Ale obamacare ma tez swoje dobre strony jak np regulacje pre existing conditions, o czym chyba zajeci gloszeniu republikanskiej propagandy szanowni modzi i admini zapomnieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uga buga napisałem że jest tego duzo i jest to skomplikowane i nie moja działka i nie bede tego czytał i nie mam zamiaru, komentuje wyjasnienia co inni tutaj pisza...

ja sie od ciebie tym roznie ze jak sie na czyms nie znam to pytam a ty sie na wszystkim znasz i lecisz na ksiezyc wkrótce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...