Skocz do zawartości

Wybory Prezydenckie 2012-2016


anita25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 377
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Znajomy mi mówił, że nie dość że wystał się w kolejce (no, ale to ok, bo nie było wyjścia), to przy pobieraniu karty do głosowania okazało się, że przy jego nazwisku była adnotacja, że jemu karta została wysłana pocztą, bo zgłosił, że będzie głosował mailowo.

Ot, taka ciekawostka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy mi mówił, że nie dość że wystał się w kolejce (no, ale to ok, bo nie było wyjścia), to przy pobieraniu karty do głosowania okazało się, że przy jego nazwisku była adnotacja, że jemu karta została wysłana pocztą, bo zgłosił, że będzie głosował mailowo.

Ot, taka ciekawostka :)

tak, w takim przypadku musial podpisac "deklaracje", ze z wysylki rezygnuje i ze glosuje osobiscie. moj maz mial tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co na cnn 33-3 dla Mitta - zgwałcone przez ojców dziewczyny, szykujcie się do rodzenia! To przecież dar od boga!

[oczywiście szansa, że Obama wygra na szczęście pozostaje całkiem spora, niech tylko Florydę weźmie i można spać spokojnie]

Uff, kamien spadl mi z serca...Powiadomie wszystkie znane mi dziewczyny zgwalcone przez ojcow. Juz nic im nie grozi!

Szkoda, jeszcze 4 lata Obamy. Nie zrobil nic i nic nie zrobi. No, ale Ameryka zaglosowala, chcieli to maja! Ja sie nie wstydze, glosowalam na Republikanina! Teraz mozecie mnie zlinczowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...