Skocz do zawartości

Wybory Prezydenckie 2012-2016


anita25

Rekomendowane odpowiedzi

W czasie zadnej nie bylo mowy - za to w czasie vice-prezydenckiej Pitssburg dostawal becki od Tennessee....

W takim razie skąd w wypowiedzi lochravena wziął się football ?

No nie gadaj, że oglądasz football! Hehe, ja się jakoś nie mogę zupełnie do tego sportu przekonać, skacze na siebie dwudziestu facetów, 5 minut przerwy, znowu na siebie skaczą tylko 5 metrów dalej... Za to nie mogę się doczekać aż NBA wystartuje w końcu, już tylko 2 tygodnie z hakiem.

A żeby nie było kompletnego OT, to na twitterze wczoraj raczej przeważały opinie takie jak ta:

''Joe Biden looks like he's waiting at the DMV for 4 hours behind Paul Ryan who failed the test and refuses to leave #vpdebate'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 377
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

W takim razie skąd w wypowiedzi lochravena wziął się football ?

Zaczaj jeszcze w co Pittsburg (swoja droga Roethlisberger jest z Findlay, OH i ciotka mojej zony byla nauczycielka w jego szkole :) ) dostawal becki od Titans i juz bedziesz wszystko wiedzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś przeczytał może post wyżej zamiast zajmować się wywlekaniem prywatnych wiadomości na forum, to byś wiedział...

Tak się składa, że przeczytałem cały temat. A to czy SWOJE pw "wywlekam" na forum to moja sprawa. Nie chcesz nie czytaj, nikt Cię nie zmusza, masz takie prawo.

Edit:// Aha .... Kontekst - słowo klucz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...