Skocz do zawartości

Kilka Pytan :)


Kub4a

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pojmuję, gościowi nie chce się poświęcić 10 minut na znalezienie i przeczytanie NAJBARDZIEJ PODSTAWOWYCH informacji, a Wy mu odpisujecie i podajecie wszystko na tacy. Efekt jest taki, że jak ktoś później szuka istotnych dla siebie informacji, to musi się przekopać przez miliard takich samych tematów z pytaniami, na które udzielane są w kółko te same odpowiedzi. O tym, że później setki użytkowników i gości marnują swój czas wchodząc i czytając "nowy" wątek, który okazuje się być nic nie warty nawet nie będę wspominał. Drodzy administratorzy, zróbcie coś z tym proszę (pewnie nie tylko ja proszę). Może jakiś osobny dział pt. "spam/kącik lenia" lub coś w ten deseń? Ci, którzy koniecznie chcą leniów uświadamiać podając im wszystko na tacy ciągle mieliby taką możliwość, a cała reszta nie musiałaby tracić czasu na czytanie treści, które nic nie wnoszą. Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonh, podpisuję się pod tym obiema rękami!Ja również wielokrotnie szukałam różnych informacji (ostatnio o obywatelstwie dla męża) i trafiłam w większość na tematy młodych chłopaków w szkole średniej, którzy chcą dostać obywatelstwo (zielona karta jest tylko dla lamusów, ninja od razu aplikują o obywatelstwo). Rozumiem, że jest to forum i (parafrazując Stuhra) pisać każdy może, ale nie każdy musi to czytać i brnąć przez bezsensowne posty.

Btw, pozdrowienia z Warszawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby zalozyc temat to nalezy pisac do Admina :)

My mozemy aby przeniesc watek

jestem daleki od pisania ze ktos jest leniem ale co powiedziec o kims kto chce jechac,wyjechac,pisze jakis czas na forum a potem pyta sie o cos,,ale znow jak nie pomoc takiej osobie?

zaraz padana posty ze po to jest forum,po to jestesmy i takie bledne kolo sie robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly o to mi właśnie chodzi, zrobić osobny dział i tam to wszystko przenosić. Inna sprawa, że jak ktoś zakłada nowy temat to wypadałoby, żeby jego tytuł przynajmniej z grubsza dawał pojęcie o czym jest. Kiedy przegląda się forum to wątki dla przykładu zatytułowane "Cr6 Pomimo Slubu Ponad 10 Lat Temu" czy "Wyjazd Z Advance Parole Nie Uruchamia Już 3/10-Letniego Bana!" sugerują nam czego możemy się spodziewać po wejściu w nie. A kiedy widzę temat pod tytułem "Kilka Pytan :)" (uśmieszek oczywiście najważniejszy) albo "A Propo Zielonej Karty :)" (kij z błędem, uśmieszek obowiązkowy) to czego się spodziewać? W zasadzie już wiem czego można się spodziewac, ale nuż widelec będzie tam coś istotnego dla mnie. I w ten sposób ja i pewnie mnóstwo innych osób czyta do znudzenia wynurzenia w stylu "oglądałem wczoraj fajny film, ta ameryka to chyba fajna jest, chciałbym tam pojechać i zamieszkać, co muszę zrobić i czy po drodze są stacje LPG bo mi auto na benzynie coś ostatnio nie chce palić". Ale żeby było śmieszniej, to zdarza się, że na takie bzdety pada kilkadziesiąt postów odpowiedzi i wśród nich pojawiają się czasami wartościowe informacje. Pyśka dzięki za poparcie i pozdrawiam również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonh, podpisuję się pod tym obiema rękami!Ja również wielokrotnie szukałam różnych informacji (ostatnio o obywatelstwie dla męża) i trafiłam w większość na tematy młodych chłopaków w szkole średniej, którzy chcą dostać obywatelstwo (zielona karta jest tylko dla lamusów, ninja od razu aplikują o obywatelstwo). Rozumiem, że jest to forum i (parafrazując Stuhra) pisać każdy może, ale nie każdy musi to czytać i brnąć przez bezsensowne posty.

Btw, pozdrowienia z Warszawy :D

Tez sie podpisuje pod tym:)

Moim zdaniem to jest zwykle lenistwo.Wiele osob wchodzi na forum,zadaje pytanie,masa osob dwoi sie i troi odpowiadajac a na koniec nawet dziekuje ani nic sie nie uslyszy.Najlepiej chyba odsylac do wyszukiwarki.Przeciez to forum to kopalnia wiedzy.Jak komus zalezy to znajdzie czas i poszuka podobnych tematow.Ja sama przekopalam forum gdy mialam watpliwosci dotyczace roznych kwestji.Wiecej sie tu dowiedzialam niz od prawnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie unikniemy tego rodzaju zakładanych tematów bardzo często przez dzieci które marzą o wyjeździe do USA a nie mają pojęcia ,że Ameryka nie jest krajem otwartym dla każdego kto ma ochotę tu mieszkać .Może zwyczajnie należy w takich sytuacjach odpisywać krótko "Nie masz szans- poczytaj tu http://polish.poland.usembassy.gov/ "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonh teraz z tym sie zgodze :)

River jak sie umie szukac to sie znajdzie pewne informacje

I teraz wole pomoc 9 leniuszkom niz aby 1 osoba poszla bez odpowiedzi ,pytala sie na innych forach gdzie nie zawsze sie znajdzie dobre odpowiedzi

np ze wiza studencka jest dla osoby ktora sie uczy w Polsce a leci turystycznie ;).to jedna z wielu odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...