Skocz do zawartości

Kilka Pytan :)


Kub4a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam na imie Kuba. Mam 17 lat , w wieku 18-19 lat chcialbym wyjechac do stanow i tam zostac zolnierzem. Pare pytan:

*Jest jakis okreslony minimalny wiek przy przydzielaniu wizy?

*Czy istnieje mozliwosc ze otrzymam wize i bede mogl zaciagnac sie do armii?

*Jesli nie to jakie warunki muszee spelnic?

Jesli temat byl to przepraszam ale nowy jestem :) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rodzajach wiz lub GC to tak jak ci piszą inni, wykaż minimum zainteresowania.

Co do armii, to nie jest tak łatwo - żeby wstąpić do USAF np. trzeba mieć 10 letnią kartę (dwuletnia niestety nie wystarcza, eh :(), do Navy można mieć dwuletnią, ale trzeba mieć bona fide residence - musisz tu żyć, mieszkać itd.

Nie jest tak, że wstępujesz do armii, uwierz mi - sam teraz próbuję i co chwilę coś nowego wyskakuje - także dorośnij, odpuść sobie na razie, poczekaj z 5-6 lat i może wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imie Kuba. Mam 17 lat , w wieku 18-19 lat chcialbym wyjechac do stanow i tam zostac zolnierzem. Pare pytan:

*Jest jakis okreslony minimalny wiek przy przydzielaniu wizy?

*Czy istnieje mozliwosc ze otrzymam wize i bede mogl zaciagnac sie do armii?

*Jesli nie to jakie warunki muszee spelnic?

Jesli temat byl to przepraszam ale nowy jestem :) Pozdrawiam :)

Nie ma szans. Z loterii wizowej jest trudno wylosować więc na to nie licz bo możesz się rozczarować ( coś około 2% szans na wylosowanie i z tego połowa później odpada bo losuje się dwukrotnie więcej osób niż jest wiz imigracyjnych do przyznania ).Pozostaje ślub z obywatelką USA .To pozwoli Ci na otrzymanie zielonej karty ( stałego pobytu w USA ) a później po 3 latach możesz przejąć obywatelstwo i zacząć spełniać swoje marzenia.

Innej drogi nie masz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...