Skocz do zawartości

Tenis W Usa


O:)

Rekomendowane odpowiedzi

O trenerach pojęcia nie mam ale jak bym miał zgadywać to bym strzelał w granicach $20-40 za godzinę, zależnie od miejsca zamieszkania. Co do kortów, to tu gdzie ja mieszkam jest ich pełno i są darmowe (betonowe/asfaltowe). W dobrym stanie z oświetleniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś ma własne doświadczenia i może polecić dany klub lub odradzić, to raczej nie jest napisane na necie, ale ok widzę że trzeba uważać z zadawaniem pytań. Równie dobrze wszystko o czym tutaj piszą można znaleźć w internecie --> o ile jeszcze google działa

W New Jersey za wynajem kortu (wewnatrz budynku) $40-$80 za godzine (zaleznie od dnia i pory dnia: weekendy oraz godziny popoludniowe sa drozsze). Za trenera placi sie od $30 (high school student) do $80 (profesjonalny trener). Generalnie za 1 godzine tenisa dla mojej 8-letniej corki place ok. $115-$120. Tansza wersja to semi-private lessons badz lekcje w grupie. Niektore kluby wymagaja membership za ktory placi sie osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa drogi sport. A mi szkoda tylu pieniędzy na miesiąc treningów po godzinę w tygodniu...

A zeby bylo smieszniej to trzeba sie zapisac na lekcje tenisa tak kolo maja juz na wrzesien (czyli nastepny rok szkolny), bo w sierpniu juz nie masz nawet terminow wczesniejszych niz np. 8 wieczorem co dla dziecka 8-letniego jest meczace... Sa tez godziny ranne i np. kolezanka mojej corki ma tenis o 6.30 rano. :)

Na zamknietych obiektach jest ciezko o godziny popoludniowe, bo sa albo lekcje grupowe (zarezerwowane do konca czerwca) albo ludzie maja zarezerwowane korty tak zaraz po pracy (tez na kilka miesiecy w przod) albo sa treningi dla zawodnikow klubu. Na kortach na zewnatrz jest dobrze, ale jest zimno - nie grasz; pada deszcz czy snieg - nie grasz; graja juz inne osoby - ty nie grasz... Dlatego ludzie nastawiaja sie na tenis w zamknietych obiektach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd tam takie tłumy. Ten sport uważany jest za jakiś prestiżowy (pewnie przez to że jest drogi, i jedno drugie napędza :P ) ale jak dla mnie jakiejś super frajdy nie sprawia. Trochę czasem gram ale tylko jak ktoś mnie namówi, bo przeważnie inne sporty biorą górę jak mam wolny czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...