Skocz do zawartości

Wylosowanie Zielonej Karty A Szczepienia ?


kanadol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Trzeba robic jakies dodatkowe szczepienia zgodne z amerykanskim kalendarzem szcepien ktorych nie bylo w polsce?

jesli tak to jakiego typu sa to szczepienia ?

czy mozna sie od tych szczepien odwolac ze wzgledu np. na moj swiatopoglad czy np.religie jak mormoni czy zielonoswiatkowcy ?

Jaki moze miec moja odmowa na szczepienie, wplyw na przyznanie zielonej karty podczas rozmowy z urzednikiem

God Bles You

Peace with You

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas wizyty u lekarza wskazanego przez ambasadę zostaniesz poinformowany jakie szczepionki są Ci potrzebne i zostaną Ci one zaaplikowane ( za opłatą).

A jak ktoś jest głupi i kieruje się religią czy też światopoglądem zamiast własnym zdrowiem to niech siedzi w domu i nigdzie nie wyrusza. Podobnie jest z transfuzją krwi.Nie poddaje się transfuzji bo mu religia nie pozwala :) Śmieszne .To niech umiera ,wolny wybór.

Szkoda ,że nie wynaleźli szczepionki na brak rozumu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne jest to, że ktoś z powodu jakiś głupich wymysłów umrze, chociaż nie musi (nie wspominając już o wciąganiu w to małych dzieci których się nie szczepi - trzeba być chyba chorym umysłowo, żeby narażać swoje dziecko z powodu jakiś niestworzonych wymysłów - wtedy to już nie śmieszne, a tragiczne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażajmy niczyich uczuć religijnych...w USA też jest pełno swiadków Jechowych i u nich tez sie nie przetacza krwi np...skoro ktos zadał takie pytanie to ma dylemat...bo w ten sposob to mozemy obrazic wszystkich muzulmanow i zydow za to ze wieprzowiny nie jedza albo wolowiny zadniej, a nie jedza ze wzgledow religijnych a nie dlatego ze rozumu nie maja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne jest to, że ktoś z powodu jakiś głupich wymysłów umrze, chociaż nie musi

Wolna wola. Nie wiedziałam że jest jeden jedyny słyszny sposób myślenia o życiu i śmierci.

(nie wspominając już o wciąganiu w to małych dzieci których się nie szczepi - trzeba być chyba chorym umysłowo, żeby narażać swoje dziecko z powodu jakiś niestworzonych wymysłów - wtedy to już nie śmieszne, a tragiczne)

Ja jednak jestem ostrozniejsza w wydawaniu osądów. Pomijając histerie rozprzestrzeniane na blogach przez "green living" idiotów, istnieją też naukowe opracowania które nie są tak bardzo przyjazne szczepeniom. Szczepienia były przełomem w służbie zdrowia, ale obecnie są - dodatkowo - biznesem na wielką skalę. Nie wszystkie szczepienia wydaja się być niezbędne, a niektóre ewidentnie są wpychane ludziom na siłę. Poczytaj o szczepionkach na polio czy odrę, czy też najnowszej szczepionce na opryszczkę.

Są też podejrzenia (znów - naukowe) że tak wielka ingerencja w system immunologiczny może być powiązana ze wzrostem wystepowania alergii.

Osobiście siebie i dzieci poddałam jedynie szczepieniom obowiązkowym. Zalecane mogą sobie w doopę wsadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko oceniam, nic nikomu nie każe robić. Po prostu idiotyzmem mi się wydaje, ginąć za coś takiego jak 'wiara'. No ale jak ktoś chce to oczywiście jego sprawa.

Natomiast narażanie małych dzieci, które żadnej 'wiary' nie rozumieją i tak naprawdę nie wyznają, z jej powodu to już moim zdaniem przegięcie.

Oczywiście, że farmaceutyki to wielki biznes i zdarzają się różne PRZYPADKI, ale w zdecydowanej większości szczepionki nas chronią. No i: jeśli ktoś jeszcze rzeczywiście wysuwa jakieś naukowe argumenty i ma jakieś podstawy/poważne badania to pół biedy, ale narażanie dzieci z powodu 'wiary' to zwykła głupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lochraven, jezeli wyznajesz jakąs wiare to dzieci też wychowujesz w tej wierze to normalne...nie mowimy chyba o przypadku ze podanie krwi ratuje zycie a czlowiek stwierdza nie mojemu dziecku nie podawajcie niech umrze...

umieranie za wiare to głupota?? to za co ty chcesz umrzeć albo na co....na cos musisz albo na aids albo na raka jakiegos narzadu albo inną chorobę :)

Ja sie kiedys szczepiłem na jesieni na grypę i zawsze miałem problemy ze zdrowiem przez cały rok...odkąd tego nie robię jestem zdrowy jak ryba jesli chodzi o takie infekcje...raz lub 2 razy na rok sie mi cos przytrafi na kilka dni rozłozy, wypoce i po sprawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...