Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

na litosc Najwyzszego, "nie" z przymiotnikami piszemy razem....!!! Mnostwo takich bykow jest dzis,....

Zdanie rozpoczynamy wielką literą,

Wielokropek to 3 kropki a nie 4, poza zastosowanie wielokropka w obu cytownych zdaniach nie miało w ogóle sensu,

W ostatnim zdaniu przed wielokropkiem jest przecinek a nie powinno go tam być,

W zdaniu nie występują polskie znaki (to można wybaczyć o ile korzystasz z angielskiej klawiatury w systemie)

Jak kogoś poprawiać to najpierw siebie panie andyopole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo, jakos w necie rzadko kiedy zaczynam zdanie z duzej litery, kolejne juz tak. Ten przecinek w wielokropku to umyslnie zostawilem, najpierw mi sie palec omsknal na klawiaturze a potem postanowilem go tak zostawic. Ortograficznego byka za to u mnie nie znajdziesz.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

placi sie duzo za to aby tam pisac,kontaktowac sie ..

duzo to tez wyjazd do dziewczyny,ceny biletow sa jednak w cenie w nie ktore miejsca ,przyjazd takiej dziewczyny

chyba ze ktos duzo zarabia to dla niego nie bedzie duzo ;)

eynar jak TY myslisz o USA jak nie wiesz ile kosztuje wiza turystyczna ,,czytales moze juz strone Ambasady USA bo widze ze nie a myslalem ze ja dobrze przeczytales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdanie rozpoczynamy wielką literą,

Wielokropek to 3 kropki a nie 4, poza zastosowanie wielokropka w obu cytownych zdaniach nie miało w ogóle sensu,

W ostatnim zdaniu przed wielokropkiem jest przecinek a nie powinno go tam być,

W zdaniu nie występują polskie znaki (to można wybaczyć o ile korzystasz z angielskiej klawiatury w systemie)

Jak kogoś poprawiać to najpierw siebie panie andyopole

A najlepiej (zamiast wytykania błędów ortograficznych czy gramatycznych) zająć się kolegą, który ma marzenia jak miliony ludzi na świecie czyli dostać się do USA "celem zamieszkania". Zastanów się, dlaczego ich jeszcze tam nie ma? Jest to dla mnie niepojęte jak można być tak naiwnym? Funkcjonować w świecie i nie zginąć zadając tak (wybacz, ale to prawda) kretyńskie pytania i oczekując podania wszystkiego na talerzu. Ameryka ma szczęście, że nie masz szans tej chwili na legalną imigrację, a Polska nieszczęście, że ma takiego fana emotek z poziomem rozwoju dwunastolatka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...