Skocz do zawartości

Kanada Kusi Pracą Polaków Z Wielkiej Brytanii


mikun

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

przemieszkalem i przepracowalem w tym kraju 5 lat wiec mam jakies obserwacje...

Ja już w UK od 2006 jestem i musze powiedzieć że bardzo wielu Anglików pojechało do Kanady czy USA. Sami mówią że denerwuje ich tutaj pogoda warunki życia coraz droższe. A jeśli chodzi i ich pracowitość to jest różnie. :)

Mam do Was pytanie, Otóż ja również chcę wyjechać z tego kraju z żoną i 4 letnim synem do Kanady. 23-24 marca 2013 w Manchester jest Expo na którym będą obecni pracodawcy i przedstawiciele kanadyjskiego rządu aby namówić nas polaków z UK do emigracji do Kanady. Takie spotkanie było róznież w Aberdeen i kilkadziesiąt osób wyjechało w bardzo krótkim czasie. Czy orientuje się ktoś z Was jak rekrutacja przebiegała? W ogóle na jakiej to jest zasadzie? W jaki sposób chcą sciągnąć ludzi z UK do siebie? Co proponują? Każde info się przyda. Zgóry dzięki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego jaki masz zawód, ile lat doświadczenia i jak dobrze znasz język angielski. Nikt nie będzie ściągał Polaków do Kanady tylko dlatego, że mieszkają w Wielkiej Brytanii.

Witam. Jestem programistą CNC (Mazatrol). Biegły angielski (również ten techniczny). Pracowałem w CAD (Solidworks 2011) i SolidCAM. Mam 5 lat doświadczenia głównie na maszynach mazaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...