Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

margherita gratki i zazdro! To wysyłałas pewnie jakos w połowie grudnia, 1,5mca przede mna... na vj piszą ze jest spora obsuwa bo duzo nowych osób pozatrudniali w cali, a tylko tam robią teraz K1. Wg skanów ktore robią dwie osoby aktualnie zaczęli ruszać podania z 21 grudnia a przestali w ogole ruszać listopadowe gdzie jest jeszcze ok 250 spraw ktore czekają na approvals :/ ludzie sa wściekli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Patipitts napisał:

No wlasnie chyba tak, tak mi tez lekarz powiedział... wiec nie wiem co robić :/

Kiedy wybierasz sie na wizyte lekarska? Do Krakowa czy Warszawy?

Ja juz mam numer NVC i bede chcial sie umowic na pierwsza polowe kwietnia. Mam 25 lat, dac znac co mi powiedza odnosnie szczepionek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, GrzesiekK napisał:

Kiedy wybierasz sie na wizyte lekarska? Do Krakowa czy Warszawy?

Ja juz mam numer NVC i bede chcial sie umowic na pierwsza polowe kwietnia. Mam 25 lat, dac znac co mi powiedza odnosnie szczepionek.

Ja czekam cały czas na noa2, jesli dobrze pójdzie dostanę je w maju wiec wizyta bedzie pewnie w okolicach czerwca. Jak juz masz numer to możesz sie umawiać, ja bede robiła badania w Warszawie. Oczywiście, jak możesz napisz co ci powiedzieli i czy jesli nawet tu nie zrobią to potem by trzeba było do aosu, wolałabym wszystko zrobic w Polsce zeby nie wydawać milionów monet w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Patipitts napisał:

margherita gratki i zazdro! To wysyłałas pewnie jakos w połowie grudnia, 1,5mca przede mna... na vj piszą ze jest spora obsuwa bo duzo nowych osób pozatrudniali w cali, a tylko tam robią teraz K1. Wg skanów ktore robią dwie osoby aktualnie zaczęli ruszać podania z 21 grudnia a przestali w ogole ruszać listopadowe gdzie jest jeszcze ok 250 spraw ktore czekają na approvals :/ ludzie sa wściekli 

Dzięki! Tak, wysyłaliśmy w połowie grudnia. Dokladnie 19 grudnia dostali paczkę. Ale dlaczego tak przeskoczyli, z listopada na grudzień? Nie dziwię się, ze ludzie są wściekli... Sama też bym była. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...