Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
38 minut temu, aneta90 napisał:

Hej,

Wczoraj dostałam wizę ;) Sama rozmowa trwała tak jak ktoś już wcześniej pisał 2-3 minuty, ale czekałam 2,5h. Najpierw inny urzędnik prosi o dokumenty i badania, później podchodzi się zrobić odciski a na końcu rozmowa z konsulem. Gdy ja byłam to była bardzo miła Pani, uśmiechnięta i wszyscy odchodzili zadowoleni, tylko jakaś para z Ukrainy chyba nie otrzymała wizy.

Gratulacje! :) ja jeszcze czekam na noa2, mam nadzieje ze jeszcze z miesiąc tylko sobie poczekam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, MoniaS napisał:

Tam czasem to tak sporo. Pamiętam ze mną było kilka kobiet i rodzina. Po wizy emigracyjne oczywiście.  I jedna musiała nie dostać bo wyszła splakana.  

Mam pytanie, ile odpisów aktu urodzenie potrzebne jest już na miejscu w Stanach? czy coś jeszcze z dodatkowych dokumentów muszę zabrać z Polski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
22 godziny temu, brygiii napisał:

Nasza petycja została zaakceptowana pod koniec marca. Czyli teraz kolejność naszych działań to:  oczekiwanie na list z ambasady -> badania lekarskie -> rozmowa w ambasadzie (?) :)

Badania możesz zrobić przed otrzymaniem listu z ambasady. Musisz mieć tylko case number, który dostanie Twoj narzeczony w liście z uscis potwierdzającym pozytywne rozpatrzenie wniosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, margherita_s napisał:

Badania możesz zrobić przed otrzymaniem listu z ambasady. Musisz mieć tylko case number, który dostanie Twoj narzeczony w liście z uscis potwierdzającym pozytywne rozpatrzenie wniosku.

Dziękuję za informację, czytałam też o tym. :)  Ale w momencie, kiedy planujemy ślub dopiero na wrzesień, warto poczekać z badaniami, prawda? ponieważ są ważne 6 miesięcy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, brygiii napisał:

Dziękuję za informację, czytałam też o tym. :)  Ale w momencie, kiedy planujemy ślub dopiero na wrzesień, warto poczekać z badaniami, prawda? ponieważ są ważne 6 miesięcy? 

Roelka wyjaśniła w jednym ze swoim poprzednich postów o co chodzi z badaniami, bo ja też nie do końca wiedziałam. Odsyłam do jej wypowiedzi. My się pobieramy w październiku, a na badania idę na początku maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...