Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ponownie.

Proboje wypelnic wniosek o Advance Parole, przeczytalam cala instrukcje i kaza mi przedstawic dowody dlaczego dokument mi sie nalezy i z tego co jest tam napisane mozna tylko wyjechac w przypadku jakis naglych przypadkow losowych w rodzinie. Czy musze przedstawiac dowody jezeli skladam ten wniosek razem z wnioskiem o AOS?

To nawet jest w Part 7 w samym wniosku: "On a separate sheet of paper, explain how you qualify for an Advance Parole Document, and what circumstances warrant issuance of advance parole. Include copies of any documents you wish considered. (See instructions.)"

Co ja mam tam napisac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jeszcze jedno pytanie, jestem tutaj juz ponad 90 dni, ale jeszcze nie udalo sie nam zlozyc papierow z powodow finansowych. Czy moga mi odmowic zielonej karty ze wzgledu na to, ze nie wyslalismy papierow kiedy jeszcze mialam status K1? Zaczynam sie denerwowac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, solleone napisał:

Witam wszystkich ponownie.

Proboje wypelnic wniosek o Advance Parole, przeczytalam cala instrukcje i kaza mi przedstawic dowody dlaczego dokument mi sie nalezy i z tego co jest tam napisane mozna tylko wyjechac w przypadku jakis naglych przypadkow losowych w rodzinie. Czy musze przedstawiac dowody jezeli skladam ten wniosek razem z wnioskiem o AOS?

To nawet jest w Part 7 w samym wniosku: "On a separate sheet of paper, explain how you qualify for an Advance Parole Document, and what circumstances warrant issuance of advance parole. Include copies of any documents you wish considered. (See instructions.)"

Co ja mam tam napisac?

Ja nie mialam zadnego konkretnego powodu, wpisalam chyba mozliwa podroz do Polski w celu odwiedzenia rodziny. A na drugie pytanie to chyba Roelka bedzie wiecej wiedziec, bo z tego co pamietam to jej sie troche przedluzylo z AOSem. Jedynie co pamietam to jak badania wygasna to trzeba ponawiac i moze zabolec troche kieszen ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, solleone napisał:

Jeszcze jedno pytanie, jestem tutaj juz ponad 90 dni, ale jeszcze nie udalo sie nam zlozyc papierow z powodow finansowych. Czy moga mi odmowic zielonej karty ze wzgledu na to, ze nie wyslalismy papierow kiedy jeszcze mialam status K1? Zaczynam sie denerwowac. 

Nie. Najwazniejsze zebyscie wzieli slub w ciagu tych 90 dni. Na wyslalam AOS po prawie roku od slubu I nie mialam problemow. Nie mialam nawet interview. Jedyne minus to jak wygasna ci badania bedziesz musiala znalezc lekarza rekomendowanego przez USCIS I je powtorzyc. Troche to kosztuje niestety 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, brygiii napisał:

Kompletowanie dokumentów do rozmowy o K1: Mieszkałam przez rok w Stanach, czy potrzebuje zaświadczenia o niekaralności? Czytałam gdzieś, ze Stany takiego dokumentu nie wydają(?) ale wole sie upewnić :-)

dla innych Państw wydają takie zaświadczenie przez FBI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po otrzymaniu zatwierdzonej petycji Ambasada wysyła do osoby ubiegającej się o wizę list informujący o możliwości umówienia oficjalnej rozmowy z konsulem w Ambasadzie. W liście tym Sekcja Wiz Imigracyjnych informuje także o:

  • wymaganych dokumentach, w tym zaświadczeniu o niekaralności (oprócz zaświadczenia z kraju aktualnego zamieszkania, należy także dostarczyć zaświadczenia o niekaralności ze wszystkich krajów, w których mieszkało się przez 6 miesięcy lub dłużej po ukończeniu 16 roku życia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/17/2017 at 3:09 PM, ilon said:

Ja nie mialam zadnego konkretnego powodu, wpisalam chyba mozliwa podroz do Polski w celu odwiedzenia rodziny. A na drugie pytanie to chyba Roelka bedzie wiecej wiedziec, bo z tego co pamietam to jej sie troche przedluzylo z AOSem. Jedynie co pamietam to jak badania wygasna to trzeba ponawiac i moze zabolec troche kieszen ;) 

 

On 5/18/2017 at 4:29 AM, Roelka said:

Nie. Najwazniejsze zebyscie wzieli slub w ciagu tych 90 dni. Na wyslalam AOS po prawie roku od slubu I nie mialam problemow. Nie mialam nawet interview. Jedyne minus to jak wygasna ci badania bedziesz musiala znalezc lekarza rekomendowanego przez USCIS I je powtorzyc. Troche to kosztuje niestety 

Dziekuja za odpowiedzi! 

Mam jeszcze jedno pytanie. Wypelniam wniosek o Work Permit i pytaja sie o moj Current Immigration Status. Technically, jestem out of status, bo juz minelo ponad 90 dni od wjazdu do USA. Czy mam tak napisac czy w przypadku wizy K1 pisze sie cos innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...