Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

Jak teraz tak na to patrzę to dopóki nie dostaliśmy noa2 okropnie się dłużyło, a teraz całkiem sprawnie idzie @Roelka :) choć chyba większość z nas miała tutaj swego rodzaju kryzys w oczekiwaniu na dobre wieści. @Patipitts, na pewno nie czekajcie z dzwonieniem do czerwca, powinno udać się wcześniej :) Dziękuję! Powodzenia, trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 7.05.2017 o 06:00, GrzesiekK napisał:

Podbijam pytanie Anety! :)

aneta90 - wyleciałaś już do USA? Jeżeli tak, to jakie dokumenty ostatecznie wzięłaś? Patrzyłem na visajourney i z tego co widziałem to ludzie często kopie aktu urodzenia załączają do AOS.

Hej,

Już jestem w USA. Wyleciałam 12.04, 15.05 wzięłam ślub, a 22.05 wysłałam dokumenty na AOS. Jeśli chodzi o dokumenty, to oprócz żółtej teczki i paszportu wzięłam tylko 2 zupełne odpisy aktu urodzenia i wyniki badań (wyniki z krwi, moczu i szczepienia-bardzo ważne) które dostałam od lekarza przed spotkaniem w ambasadzie. Rozmowa na lotnisku trwała może około 3-5 minut, sama formalność. Urzędnik otworzył kopertę, sprawdził dokumenty, zapytał czy wszystko jest dla mnie jasne, że mam 90 dni, jeśli nie wezmę ślubu to będę musiała wrócić do swojego kraju i wszystkiego dobrego :) szybko i przyjemnie, ale udało mi się bo nikogo nie było w kolejce na lotnisku, a ja z samolotu wyszłam jako 3 ;) .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaliśmy dzisiaj numer WRW :) oczywiście telefonicznie, miły pan polecił zadzwonić w pn zeby sie upewnić czy dokumenty wyleciały do ambasady. Od razu z biegu umówiłam sie do dr Gajera... na pn na popołudnie :) byłam w szoku ze tak szybko mozna sie zapisac, takze jutro lecę robić fotki wizowe i w pn jadę do wawy na badania :) moze pod koniec przyszłego tyg jak dobrze pójdzie juz będą papiery w ambasadzie i bede mogła umawiać wizytę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BADANIA LEKARSKIE

W tym tygodniu byłam na badaniach, czytam teraz ze na spotkanie w ambasadzie muszę zabrać ze sobą wyniki badań lekarskich: dr Gajer nie oddał mi badań krwi, ani tez nie otrzymałam białej teczki o czym niektórzy mówili...:-( I sie stresuje... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, brygiii napisał:

BADANIA LEKARSKIE

W tym tygodniu byłam na badaniach, czytam teraz ze na spotkanie w ambasadzie muszę zabrać ze sobą wyniki badań lekarskich: dr Gajer nie oddał mi badań krwi, ani tez nie otrzymałam białej teczki o czym niektórzy mówili...:-( I sie stresuje... 

Mi Pan przez telefon jak sie rejestrowałam do lekarza powiedział ze doktor przesyła badania do ambasady w ciagu 5 dni roboczych. Na Twoim miejscu bym zadzwoniła i zapytała czy tak rzeczywiście jest, moze cos pokręciłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...