Skocz do zawartości

Praca Na Sprzęcie Informacje ;) Wybór Wizy I Info


Rekomendowane odpowiedzi

slub nie wchodzi w gre bo to by wygladalo na oszustwo no a pozatym tu sa male szanse żeby taką poznać. Zastanawiam sie nad GC jeżeli bedzie losowanie ale wtedy chce być pewny że chce Lecieć i nie zabierac komuś miejsca.

Fakt-lepiej być pewnym swoich decyzji, ale jeśli się nie zgłosisz nic się nie stanie. Jak braknie ludzi to kogoś dolosują. Jak się nie stawisz to nawet osoba która będzie dalej w kolejce się ucieszy... Poza tym nie odbieraj tego na zasadzie:zagram i na pewno wygram. Z tego co pamiętam to szansa na uzyskanie GC przez losowanie to ~2%, a więc niezbyt duża. Tu masz coś o tym: http://forum.usa.info.pl/topic/20479-dv-2013-dodatkowe-losowanie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jackie Dzięki za Linka juz go zaczynam studiować. No tak jak Pisze nie przypalam sie na GC bo moje ogolne szczęscie w zyciu wygladało że go nie było ;P Wystartować wystartuje w Loteri jak bedzie. Z tego co Tu wniskuje wieksze mam szanse w Kanadzie ale nic nie przekreślam :) Może Polece turystycznie napewno chce to w przyszlym roku zamknąc ;) Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackie Dzięki za Linka juz go zaczynam studiować. No tak jak Pisze nie przypalam sie na GC bo moje ogolne szczęscie w zyciu wygladało że go nie było ;P Wystartować wystartuje w Loteri jak bedzie. Z tego co Tu wniskuje wieksze mam szanse w Kanadzie ale nic nie przekreślam :) Może Polece turystycznie napewno chce to w przyszlym roku zamknąc ;) Pozdrawiam Wszystkich

A zdajesz sobie sprawę z kosztów takiej wycieczki? Jak Cię stać-proszę bardzo na pewno będzie ciekawie.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poczytaj sobie w innych tematach na ten temat. Krótko streszczając żywność tyle samo co u nas, ale dużo kosztują takie rzeczy jak:bilet, opłata za rozmowę z konsulem, ubezpieczenie... Pamiętam, że był tu kiedyś temat o człowieku, który chciał lecieć na wakacje za 10-12k zł i czy mu to wystarczy, ale teraz nie pamiętam o co tam dokładnie dalej chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Poczytam Inne Działy też :) Dzięki Wg Mnie to najlepsze rozwiazanie jest Leciec na 2 do 3 miesiaców zobaczyć jak tam jest popytać pracodawców na miejscu jak to wyglada i czy szansa jest wrócic przed Terminem do Polski Ja To nazywam przyjemne z Pozytecznym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zacznij od lektury przepisow, o wizach

I mozesz spotkac pracodawce co moze bedzie chcial cos zrobic ale bez prawnika nic nie wyjdzie,znajdziesz np prawnika ale tak zrobi ze nic nie bedzie

poczytaj dobrze forum przed wyjazdem do USA,zobaczysz na co masz zwrocic uwage.czego sie wystrzegac ..co moze sie nie udac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...