Skocz do zawartości

Praca Na Sprzęcie Informacje ;) Wybór Wizy I Info


Rekomendowane odpowiedzi

Szczęścia Nie Posiadam wiec na to nie licze wole sam coś załatwic i miec z tego satysfakcje :) ale chociaz strony z agencjami pracy itp cos jak nasze gumtree

Mam Takie:

http://pl.indeed.com/

www.bajobs.com/

http://www.monster.com/

Polecicie coś jeszcze ??

Nic nie jestes w stanie zalatwic. Kopanie dolow to nie jest praca dla ktorej ktos Cie sciagnie do US - to sa koszty dla pracodawcy, czesto siegajace kilka tysiecy $. Poza tym jak juz wspomniano, nie ma formalnej mozliwosci dostania wizy pracowniczej dla takiej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nic nie jestes w stanie zalatwic. Kopanie dolow to nie jest praca dla ktorej ktos Cie sciagnie do US - to sa koszty dla pracodawcy, czesto siegajace kilka tysiecy $. Poza tym jak juz wspomniano, nie ma formalnej mozliwosci dostania wizy pracowniczej dla takiej pracy.

No to szkoda czyli mi zostaje Kanada Bo tam mam załłatwione Przez Rodzine ale jakos nie jestem tam przekonany Bardziej mi zalezało na USA no zobaczymy może coś sie zmieni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko dzięki ;) No poprostu rodzina ma możliwość załatwienia pracy itp. Kompania Naftowa ? Bardziej mój brat on jest od łópków i od wiertnictwa ja od kopania i jezdzenia ciezarówkami ;)

W takim ukladzie radze sprobowac w Kanadzie.

Realia razczej sa bardzo podobne w obydwu krajach jesli chodzi o pozwolenia, szkolenia i operowanie takim sprzetem.

jesli rozeznasz sie w Kanadzie (przy pomocy rodziny) to jakiekolwiek proby (kiedys potem) w US of A beda znacznie latwiejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"NAFTA (ang. North American Free Trade Agreement) – Północnoamerykański Układ Wolnego Handlu lub Północnoamerykańska Strefa Wolnego Handlu– umowa zawarta pomiędzy USA, Kanadą i Meksykiem, tworząca pomiędzy tymi państwami strefę wolnego handlu.

W przeciwieństwie do UE NAFTA nie tworzy ponadpaństwowych ciał rządowych, a jej prawo nie jest nadrzędne w stosunku do prawa narodowego.

Kraje należące do NAFTA zniosły stawki celne w handlu wzajemnym, zachowując jednak autonomiczne stawki celne w handlu z krajami trzecimi.

Porozumienie NAFTA weszło w życie 1 stycznia 1994." Wystarczyło na wikipedię wejść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za Wytłumaczenie co to NAFTA xD dziwne skojarzenie mnie naszło ;P W Kanadzie to było by łatwiej ( może ) nie mówie ze tak Pewnie jak coś to Alberta bo ona ma dużo odkrywkowych Czyli najlepiej starac sie tam zrobic Kwalifikacje Kanadyjskie i Potem starac sie o USA ?? To jest jedyna szansa ?? No Ok to bedzie trzema uruchomic kontakty z Rodzina ;)

Dzieki wam ale jak bede miał pytania to napisze do was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...