Skocz do zawartości

Praca Na Sprzęcie Informacje ;) Wybór Wizy I Info


Rekomendowane odpowiedzi

pierwsze słysze o facecie ale ok :D

Widzisz jak malo jeszcze slyszales.

Taka "praktyka" czesto jest bardzo edukacyjna, w kazda strone, kwestia tylko checi.

A wykonywanie pracy operatora koparki nie koniecznie stoi na przeszkodzie. Potrzebna jest tylko elastycznosc, ktorej niestety wielu z nas nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Po pierwsze - żadna praca nie hańbi. Po drugie- jeśli chcesz dostać się do USA na początek praktycznie każdy program jest dobry, aby poznać tamtejsze realia i porozglądać się za pracą, która Cię interesuje i pracodawcy, który chciałby Cię zatrudnić(co jest baaardzo trudne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - żadna praca nie hańbi. Po drugie- jeśli chcesz dostać się do USA na początek praktycznie każdy program jest dobry, aby poznać tamtejsze realia i porozglądać się za pracą, która Cię interesuje i pracodawcy, który chciałby Cię zatrudnić(co jest baaardzo trudne).

Ale nie niemożliwe :D dałeś Mi nadzieje czyli wg CIebie jaki Program Byłby dobry taki na start ?? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki w jakim bys byl dobry ,dobrze sie czul ..a nie jedziesz na au-pair i sie meczysz tam

Z dziecmi nigdy nie sie nie meczyłem raczej mi frajde sprawialo :D Pewnie moj poziom intelektualny xD nie no zarcik :D ale powaznie nigdy nie traktowałem tego jako zajecie z ktorego sie mozna utrzymac ;) i nie dla Faceta ;) a co do studiów to zaoczna szkoła sie wlicza do tego ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studia zaoczne się liczą, nie liczy się natomiast szkoła policealna (wieczorowa, zaoczna).

Z tego co pamiętam, był jakiś wał, że chyba się liczyła ale to były chyba konkretne kierunki i jakieś tam inne wymagania, ale to byś musiał poszukać. http://forum.usa.info.pl/topic/20880-work-travel-pomoc/page__hl__policealna#entry154427

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, był jakiś wał, że chyba się liczyła ale to były chyba konkretne kierunki i jakieś tam inne wymagania, ale to byś musiał poszukać. http://forum.usa.inf...lna#entry154427

Obecnie zaocznie w policealnej ucze sie w zawodzie Ratownik Medyczny wiec ktoś napisał mi o elastyczności jestem taka osoba. Nie stoje w 1 dziedzinie. Z tego Wynika że sie liczą policealne ( nie każda musialbym sie dowiedzieć). Myslicie jak bym sie pobawił w nianie to przydały by sie referencje ze stowarzyszenia ze chodziłem i pomagałem młodym w odrabianiu i nauce ??( Wolontariat) Bo miałem przez 6 miesiecy że działałem więc mam jakies podstawy? Doradzcie bo czytałem o tym

AuPair i to jest w miare ciekawe no ale z tego co czytam wola kobiety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...