Skocz do zawartości

Wyjazd Po Gimnazjum Do Pracy Lub Szkoly .


Jakob149

Rekomendowane odpowiedzi

Jakob a masz jakieś zdjęcia zrobione przez profesjonalnego fotografa? Jeśli masz, to zrób sobie jakieś portfolio i porozsyłaj do agencji, nic samo się nie zrobi... Poza tym jak mówiłaś Paulino agentka powiedziała do 20 roku życia, lecz pomyśl jak to jest u płci przeciwnej. Ciało chłopaka w tym wieku się bardzo szybko zmienia i wiek 15-16 lat to jest coś pośredniego pomiędzy dzieckiem, a dorosłym i szczerze mówiąc nawet w sklepie jest ciężko coś dobrać, bo dziecięce za małe, a dla dorosłych jak w worku. Wiem bo sam przez to przechodziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

za dużo filmów made in USA sie naoglądaliście. Do 18 roku zycia PL masz obowiązek chodzic do szkoły, jak nie chodzisz to bulisz wiec albo masz bogatych starych albo jestes tępy jak but. Skoncz szkole i weź sie za normalną robote jak normalny facet bo zostac lalusiem to kazdy jeden by chciał... Karierowicze jego mac haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. mam swoje polaroidy ale juz troche maja i w sobote wybieram sie zrobic bo teraz znaczniej innaczej wygladam min.wzrost,rysy twarzy i waga .no powiedzmy ze dostal bym kontrakt to oczywiste ze rodzice by mnie zapisali do jakiego liceum zaocznego lub po prostu bym wyjechal do rodziny do NY lub LA ,LV i probowal bym tam dzialac .na swiecie ponad 50% modelek nie ukonczylo liceum lub robi to jak skonczy kariere a zarobi przez te kilka lat wiecej niz nie ktorzy przez cale zycie . prosilbym nie hejtowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to, że nie ukończyły nie znaczy, że nie chodziły. W Polsce jest obowiązek chodzenia do szkoły do 18 roku życia i obojętne, czy ją ukończysz, czy nie. Jak nie chodzisz to rodzice dostają strasznie wysoką karę i nie wiem czy to Ci się opłaci... Nawiasem mówiąc nauka w USA nie jest za darmo więc bierz to pod uwagę. Poza tym zestarzejesz się(czytaj będziesz miał 30 lat) to nie będziesz uczestniczył w sesjach i wtedy co? Rowy kopać? Takich tam mają dostatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, dobre podsumowanie :D Ale co do tego zostania lalusiem to nie wiem, ja bym na przykład nie chciał :P

No lalusiem niby tez nie, ale jak sobie pomyślę o ich zarobkach... To czasami warto udawać pedała przez kilka lat żeby zarabiać grube miliony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już to nie "hejci" tylko "hejterzy"(w i tak spolszczonej bardzo wersji), i jesli nie masz ręki do rysunku-architekurę odradzam-jak nie odpadniesz na egzaminie wstępnym, to sam po 1 roku odejdziesz bo z rysunkiem nie wyrobisz. Poza tym z tego co wiem to mat-fiz więc trzeba być ścisłowcem(ja na szczęście jestem :D). Poza tym nie wiem gdzie tu jest hipokryzja: "Hipokryzja (od gr. ὑπόκρισις hypokrisis, udawanie) – fałszywość, dwulicowość, obłuda. Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych. Udawanie serdeczności, szlachetności, religijności, zazwyczaj po to, by wprowadzić kogoś w błąd co do swych rzeczywistych intencji i czerpać z tego własne korzyści."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...