Skocz do zawartości

Wyjazd Po Gimnazjum Do Pracy Lub Szkoly .


Jakob149

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Zdecydowanie nie - pisalem calkowicie ogolnie...

pracowałam fizycznie w wytwórniach, gdzie spedzalam całe dnie - wyjeżdżałam do pracy o 11:00, wracałam o 23:00, bo w gre wchodzil dojazd, ktory trwal ponad godzine. Pracowalm tez jako fotomodelka i po całym dniu przebierania sie, zmieniania makijazu, zmieniania planu zdjec, gdzie musialam pozowac, skakac, biegac czy tanczyc bo takie byly potrzeby sesji, to powiem szczerze, ze zmęczenie po calym dniu pracy fizycznej w wytworni oraz calym dniu zdjęć jest takie samo.

A ponieważ znam jedna jak i druga prace z autopsji, to mysle, ze jestem wiarygodniejszym zrodlem informacji niz Ty i Twoje wyobrażenia o danym zawodzie ;) a zatem daj chłopakowi żyć jak on chce i nie oceniaj. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty Paulina juz nie jestes modelka ?co robisz w USA ?

Nie, nie jestem modelka. Wczesniej powiedzmy ze pracowalam wtedy, kiedy byla potrzeba. Po prostu mielismy taki uklad z fotografem i projektantką ubran, ze kiedy bedzie potrzeba to mam sie stawic i czasami pracowalismy w weekendy czasem nawet cały tygodzien dopoty dopoki wszyscy byli zadowoleni z rezultatow.

W USA studiuje obecnie i do modelingu nie planuje wrocic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...