Skocz do zawartości

Wyjazd Po Gimnazjum Do Pracy Lub Szkoly .


Jakob149

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ludzie ratunku... Modelem w NYC?! W tym wieku... Nie bądź lekkomyślny bo to Cie zgubi. Idź do liceum i przyjedź chociaż na Turystycznej na kilka tygodni.

Co Ci przyszło do głowy... kto by Ci to wszystko zorganizował? Nawet do samolotu by Cie nie wpuścili, z całym szacunkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ratunku... Modelem w NYC?! W tym wieku... Nie bądź lekkomyślny bo to Cie zgubi. Idź do liceum i przyjedź chociaż na Turystycznej na kilka tygodni.

Co Ci przyszło do głowy... kto by Ci to wszystko zorganizował? Nawet do samolotu by Cie nie wpuścili, z całym szacunkiem...

o to mi mniej więcej chodziło :) a ty Jakob po co ten bulwers? chodziło mi o to, że jak chcesz się UCZYĆ to musisz mieć bogatych rodziców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac jak sie znacie .Po 1.do usa samolotem w wieku 15- 16 mozna leciec samemu zalezy od lini.2. model/ modelka lataja sami bez zadnych osob z agencji 3. jak sie nie znacie to nie piszcie nic bo dobrze mi wiadomo ze lataja w moim wieku po swieci np LA NYC JAPONIA MEDIOLAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Paulino ale chyba nie w tym wieku... Do szkoły to jeszcze, ale rodzice muszą mieć naprawdę fuuuurę forsy... A branża modelingu to nie jest 5 zdjęć na dzień, 15 minut i dawaj pan $5000, tylko całe dnie spędzone z fotografem, wizażystą itp., a jeśli Jakob tak pisze, to moim zdaniem nie miał z tym nic do czynienia, tak jak ja np. chciałbym projektować samochody bo pomysłów mam straaaasznie dużo, lecz niestety ręka nie ta:( ale planuję się zapisać na rysunek i może coś z tego wyjdzie :)

Wlasnie ten wiek to najlepszy wiek, zeby zaczac szukac dobrych agencji. Kiedy ja przechadzalam sie po centrum handlowym zaczepila mnie jedna pani, ktora szukala modelek, a ze jestem wysoka i chuda, to wpadlam jej w oko :P dala mi swoja wizytowke, ale sama widzialam, ze mina jej zzedla, kiedy jej powiedzialam, ze mialam (wtedy) 21 lat, bo oni szukali kogos do 20 roku zycia. ;) Z ciekawosci odeslalam jej maila z wymiarami tak jak mnie prosila, i odpisala ze wymioary super, tylko szkoda ze mam 21 lat ;) Takze albo szkola albo kariera, tu trzeba wybierac bardzo wczesnie.

jesli moglabym cofnac czas to kto wie haha ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...