Skocz do zawartości


lot77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Warunki sa dobre lub bardzo dobre. Przewaznie prywatny pokoj, z lazienka, gdzie twoj maz tez bedzie mogl spac, jezeli chce. Matka jest pytana za wczasu czy chce epidural (radze powiedziec 'tak'). Bedziesz pod opieka pielegniarek wlasciwie do ostatniego momentu, kiedy w koncu przyjdzie lekarz. Po urodzeniu waza, myja maluszka, i od razu ci go daja. Dzidzius moze spac u ciebie w pokoju lub z pielegrniarkami. (Ja tam radze 'oddac' dziecko na noc, i sie dobrze przespac.) Dzieciaczek bedzie mial ubranka/kocyk szpitalne, przewaznie ubiera sie maluszka w 'swoje' ubranka dopiero przy wypisaniu ze szpitala. Ty sama dostaniesz wyjatkowo brzydka koszule nocna, wiec przywiez ze soba szlafrok i kapcie, bo te szpitalne sa do niczego. Pielegniarki przewaznie bardzo mile, i pomocne. Pomoga ci sie nauczyc karmic piersia, szpitale maja tez 'klasy' dla nowych mam jezeli cos takiego chcesz. Pamietaj, ze chlopcy tu sa przewaznie obrzezani, wiec musisz dac szpitalu znac czy tak czy nie. (Oczywiscie, nie zrobia tego bez twojego pozwolenia, lol. Ale powinnac o tym pomyslec.) Czesto otrzymuje sie sporo darmowych rzeczy - butelki, smoczki, formula, pampersy, itp.

Czy o jakieś inne sugestie mogłabym prosić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie inne suggestie? Pod mostem chcesz rodzic zeby bylo za darmo? Bo nie rozumiem.. Przestan kombinowac I jedz rodzic do kraju!

Dziękuję ogromnie. Dużo mi opowiedziałeś(aś)...o sobie też... Pozdrawiam.

Jakie inne suggestie? Pod mostem chcesz rodzic zeby bylo za darmo? Bo nie rozumiem.. Przestan kombinowac I jedz rodzic do kraju!

Dziękuję ogromnie. Dużo mi opowiedziałeś(aś)...o sobie też... Pozdrawiam.

Jakie inne suggestie? Pod mostem chcesz rodzic zeby bylo za darmo? Bo nie rozumiem.. Przestan kombinowac I jedz rodzic do kraju!

lot a dlaczego miala by nie byc uwzgledniona taka oplata :)

jak masz taka kase :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję też Tobie...administratorze...(z małej litery)...

administratorze...Nie oczekuję pytań. Jedynie proszę o ukazanie mi możliwości, dobrych stron lub zagrożeń jakie daje poród w Stanach. Proszę też o inne , nieoczekiwane (a być może przeżyte przez koleżanki i kolegów z forum) i jednocześnie praktyczne aspekty rodzenia przeze mnie w USA.

Wstąpiłam tutaj na forum, by móc otrzymać informację bez różnych odcieni złośliwości i uszczypliwości. W tak ważnych okresie mojego życia chciałabym usłyszeć od życzliwych osób garść praktycznych wskazówek na przyszłe miesiące.

Pozdrawia serdecznie ... Błogosławiona w swoim stanie.

lot a dlaczego miala by nie byc uwzgledniona taka oplata :)

jak masz taka kase :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blogoslawiona, nie wiem co napisac, bo ja nie przyjechalam na porod tutaj na turystycznej wizie...ja tu mieszkam. Ciesze sie ze tu rodzilam, bo z tego co mi pisaly kolezanki z Polski, to nie sadze ze mialabym tak dobra opieke (z malymi wyjatkami, ale to inna historia) Dla przykladu - przez male komplikacje mojego zdrowia w czasie pierwszej ciazy mialam 13 razy sonogram ! W czasie drugiej "tylko" 7.

Pozatym, nie wiem, czy wszystkie kobiety, ale pytano sie mnie i to byla TYLKO moja decyzja czy chce rodzic przez cc czy naturalnie.

Ja sobie chwale, dzieci zdrowe, my szczesliwi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blogoslawiona, nie wiem co napisac, bo ja nie przyjechalam na porod tutaj na turystycznej wizie...ja tu mieszkam. Ciesze sie ze tu rodzilam, bo z tego co mi pisaly kolezanki z Polski, to nie sadze ze mialabym tak dobra opieke (z malymi wyjatkami, ale to inna historia) Dla przykladu - przez male komplikacje mojego zdrowia w czasie pierwszej ciazy mialam 13 razy sonogram ! W czasie drugiej "tylko" 7.

Pozatym, nie wiem, czy wszystkie kobiety, ale pytano sie mnie i to byla TYLKO moja decyzja czy chce rodzic przez cc czy naturalnie.

Ja sobie chwale, dzieci zdrowe, my szczesliwi :)

Takie słowa upewniają mnie w decyzji, by przyjechać i tam rodzić. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem skad taki ton w Twojej wypowiedzi

odpowiedzialem Ci ze moze byc uwzgledniona taka oplata

ps nie wiem czy wiesz ale jak sobie wyobrazasz cenzure na forum,cos malo zyczliwego i mam juz kasowac

a moze sama stajesz w obronie kogos?kasujesz czyjesz wypowiedzi?te slowne?

ja tak samo chce duzooo zyczliwosci,duzo pomocy i jak sadzisz dostaje ja ?a nie

pytam ale inna osoba moze mnie olac,napisac cos malo pozytywnego-zyczliwego a ja musze to przyjac.

I teraz ze albo to przyjmiesz lub tez nie

Moge pisac prosze o same zyczliwe odpowiedzi,same dobre odpowiedzi ale kto tego sie dostosuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...