Skocz do zawartości

Wszystko O Zyciu W Stanach


ZyciewUSA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chcialem Wam zaprezentowac kanal ktory prowadze na Youtube o zyciu w Stanach, Zyje w Stanach ( Californi) jzu 8 lat, i mam dosc spore doswiadczenie , od trudnych poczatkow poprzez zielona karte, a wkrotce i obywatelstwo, Pokazuej prawde i tylko prawde bez rzadnego kolorowania i sciemniania, Zapraszma

to jest link do mojego kanal

http://www.youtube.com/user/tomtoka

oto przykladowy filmik o pczatkach Polakow w USA

Zapraszam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01:10 - czyli wniosek taki, przyjedz na turystycznej z zamiarem zostania a potem mysl jak sie zalegalizowac... a potem sie dziwia, ze Polak - kombinator nadal potrzebuje wizy do USA...

Tu skonczylem ogladanie bo slow mi brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01:10 - czyli wniosek taki, przyjedz na turystycznej z zamiarem zostania a potem mysl jak sie zalegalizowac... a potem sie dziwia, ze Polak - kombinator nadal potrzebuje wizy do USA...

Tu skonczylem ogladanie bo slow mi brak...

Widać, że dalej nie oglądałeś. Tu chodzi o szukanie sponsora. Jak takowego nie znajdziesz to wypad z powrotem. Dalszy kawałek opowiada o losie tych, co przebyt przedłużyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01:10 - czyli wniosek taki, przyjedz na turystycznej z zamiarem zostania a potem mysl jak sie zalegalizowac... a potem sie dziwia, ze Polak - kombinator nadal potrzebuje wizy do USA...

Tu skonczylem ogladanie bo slow mi brak...

Polecałabym jednak obejrzeć do końca, bo wydaje mi sie, ze źle zrozumiałeś Tomasza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...