Skocz do zawartości

Czy Przesiadka W Usa Ma Wpływ Na Długość Czekania Na Gc?


mariano85

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w trakcie szukania biletu do San Francisco, znalazłem sporo juz całkiem dobrych ofert tylko, mam takie pytanko.

Jezeli miałbym lot np WAW- NY - SF to moja "odprawa" czyli pobranie odcisków palców i zostawienie żółtej koperty odbędzie się w NY tak?

Czy ze wzgledu na to że te dokumenty będą znajdowały się w NY a ja chcę lecieć do SF moje czekanie na przyjscie pocztą SSC i GC moze się przedłużyć, aniżeli moj lot byłby np WAW- Monachium- SF czyli tą" odprawę" miał bym bezposrednio w miescie w którym chciałbym zostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie racja :-)

ale co z dokumentami? jezeli np będzie mi potrzebny odpis aktu urodzenia albo moja karta szczepien to bede musiał leciec do NY po odpis?

Czy oni te dokumenty wysyłaja do ogolnej bazy, jak to z tym jest?

pytałem juz o to kiedyś ale tylko dla pewnosci: moja expire date na wlepce w paszporcie to 15 april 2013

jezeli bilet kupie na 5 apr 2013 nie powinienem miec zadnych problemów na granicy ze przylatuje tak pozno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki sly6 -bilety dzisiaj kupione :)

a wie ktoś co się dzieje z naszymi dokumentami z "żółtej koperty", gdzie trafiaja i czy mamy do nich wgląd albo jak pisałem wyżej, jak będziemi potrzebowali odpisu dyplomu, aktu urodzenia etc to gdzie mozemy sie zglosic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...