Skocz do zawartości

Bilet Na Samolot


Rekomendowane odpowiedzi

Ubezpieczenie podróżne gwarantujeZobacz zakres polisy

  • natychmiastowa pomoc w przypadku nagłego zachorowania i wypadku
  • pokrycie kosztów w przypadku anulowania biletu lotniczego
  • pokrycie kosztów w przypadku opóźnienia lotu oraz kradzieży bagażu
  • ochrona mienia pozostawionego w miejscu zamieszkania
  • szeroki wachlarz usług assistance

no musisz sam zdecydowac czy brac czy nie - koszt tego to 377 zł

ta ochrona mienia w miejscu zamieszkania to pelen luks hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie warto kupować ubezpieczenia bo na pewno nic się nie stanie i wszystko będzie w porządku, więc to będzie stracona kasa. No chyba, że akurat coś się stanie nieoczekiwanego i albo będziesz musiał gdzieś nocować w szczerym polu, albo odwołać lot, albo będzie trzeba założyć jakś gips po tym jak się samolot nie daj Boże rozbije - wtedy warto bo to niewielki wydatek w stosunku do ksoztów, jakich Ci oszczędza :D Odpowiedź wybierz sobie sam. Hehe, ehh te dzieci XXI wieku, nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed zakupem biletu do USA postaraj się o wizę - informuję tak na wszelki wypadek, gdybyś jeszcze nie miał wizy.

A jeśli masz, to zignoruj moją sugestię :)

A co do ubezpieczenia... Ja lecąc na dwa tygodnie wykupiłam sobie ubezpieczenie, ale nie łącznie z biletem, tylko dodatkowo (przekopałam internet i coś tam znalazłam za 75 złotych). Już nie pamiętam, co obejmowało to ubezpieczenie, ale nie musiałam z niego korzystać, bo nic się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...