Jump to content

Lot Bezpośredni Do Portland, Or


Guest Violonczela

Recommended Posts

Guest Violonczela

Witam,

Rozglądam się za połączeniami...i w związku z tym czy ktoś mógłby mi uprzejmie powiedzieć,czy są bezpośrednie loty z Polski do Portland ?(Oregon), albo gdzie szukać... Nigdy nie leciałam tak daleko, i nie ukrywam że wizja samotnego lotu..,przesiadki, trochę mnie przeraża..:).

Link to comment
Share on other sites

Z Polski nie ma bezpośrednio lotu do Portland, OR. Z Polski LOT (jeśli chodzi o US) lata tylko do New York City, New Jersey, Chciago bez przesiadek. To, że jest w wyszukiwarce na stronie LOTu nie świadczy, że lot jest bezpośredni. Co więcej, jak sobie wybierzesz taki lot to w kolejnym kroku widać, że przesiadka jest w Chicago a dalej lot z Chicago jest liniami amerykańskimi (min. United Airlines). Jeśli chciałabyś bezpośrednio z EUR do Portland to poszukaj lotów z Niemiec lub UK. Przypuszczam, że coś się znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

Lot lata juz tylko na JFK.... lufthansa lata na newark.... tylko musialbym np KRK-monachium-EWR (w monachium 1h przerwy) a powrot EWR-monachium (przerwy okolo 6 h) i KRK.... w sumie powrot to i 10 h moge czekac bardziej zalezy mi zeby nie stracic dnia jak bede lecial... tylko czy w monachium na lotnisku sie odnajde??:)) byl ktos moze??

ps.. w lufthansie bilety okolo 3800zl za 2 osoby wyszlo...czyli 1200zl taniej niz lot

Link to comment
Share on other sites

bez problemu sie odbajdziesz....moja znajoma, 19 lat..leciala ostatnio z krk-monachium-jfk-miami...tez chyba a miala 60 minut w monachium tylko, byl to jej 1 lot w zyciu i doleciala

wystarczy Ci minimalna znajomosc angielskiego

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...