Skocz do zawartości

Lot Bezpośredni Do Portland, Or


Gość Violonczela

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Violonczela

Witam,

Rozglądam się za połączeniami...i w związku z tym czy ktoś mógłby mi uprzejmie powiedzieć,czy są bezpośrednie loty z Polski do Portland ?(Oregon), albo gdzie szukać... Nigdy nie leciałam tak daleko, i nie ukrywam że wizja samotnego lotu..,przesiadki, trochę mnie przeraża..:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Polski nie ma bezpośrednio lotu do Portland, OR. Z Polski LOT (jeśli chodzi o US) lata tylko do New York City, New Jersey, Chciago bez przesiadek. To, że jest w wyszukiwarce na stronie LOTu nie świadczy, że lot jest bezpośredni. Co więcej, jak sobie wybierzesz taki lot to w kolejnym kroku widać, że przesiadka jest w Chicago a dalej lot z Chicago jest liniami amerykańskimi (min. United Airlines). Jeśli chciałabyś bezpośrednio z EUR do Portland to poszukaj lotów z Niemiec lub UK. Przypuszczam, że coś się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lot lata juz tylko na JFK.... lufthansa lata na newark.... tylko musialbym np KRK-monachium-EWR (w monachium 1h przerwy) a powrot EWR-monachium (przerwy okolo 6 h) i KRK.... w sumie powrot to i 10 h moge czekac bardziej zalezy mi zeby nie stracic dnia jak bede lecial... tylko czy w monachium na lotnisku sie odnajde??:)) byl ktos moze??

ps.. w lufthansie bilety okolo 3800zl za 2 osoby wyszlo...czyli 1200zl taniej niz lot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...