Skocz do zawartości

Opłata Wizowa - Pomocy! :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

widzę że chwilę tu nikogo nie było, ale mimo upływu czasu problem z pobraniem druku opłaty wizowej $160 nadal pozostał ;( Czy ktoś byłby tak uprzejmy i podesłał mi go na maila? Będę ogromnie wdzięczna. ( p.martyna22@interia.eu ). Dodam, że podobnie jak poprzednicy uaktualniałam Adobe Reader'a jednak nic to nie dało.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 93
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Witam

Jestem nowy na forum stąd witam Wszystkich :).

Zapewne jak wszyscy tu zgromadzeni równiez i ja mam pewne marzenia, plany wynikające czasem z niewiadomo jakich przesłanek( moze to wpływ K. May'a..., po drodze Marka Wałkuskiego albo ciekawości tego świata ;) )

Ale zeby nie zanudzac zapytam o kilka drobnych rzeczy które chciałbym wykonać aby móc kiedys aplikowac o wize turystyczną. Celowo nie pisze już ale można pewne rzeczy w tym kierunku poczynic bo kto wie...

Tak wiec:1. czy w tym momencie moge założyc swój profil (https://cgifederal.secure.force.com/SiteRegister?country=Poland&language=pl), czy lepiej wtedy gdy bede juz zdecydowany ze jade albo jedziemy( bo nie wiem czy żona wsiądzie na pokład... :unsure: )

2. Rozumiem ze nic nie stoi abym ja sam aplikował a w przypadku gdy druga połówka bedzie chciała wsiądz na poklad... i zobaczyc inny świat nie zaszkodzi to całej sytuacji -chodzi mi o to czy lepiej jest z całą rodziną startować czy sam?. Bo raczej nie zakładam ze zostanę skrzywdzony chociaz tu nie ma reeguły ale patrzac na obecną sytuację choćby zawodowo-finansową to rzeczywiście nie ma co narzekać na Polskę:) 18 lat temu pracując jako student w Bawarii człowiek nawet nie marzył ze kiedykolwiek bedzie mógł pomyslec troche wiecej o USA.

Ale generalnie rzecz biorąc moze sie to marzenie spełni.

Czyli nie ma problemu samemu wystąpic o wize a pózniej reszta rodziny?

Czy czekac na cud ze własciwy procent odmów rozwiąze problem...:)

Dzięki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzięki za odpowiedz.

Wydawało mi się ze skoro sie chce z całą rodzina wyjechac to moze rodzić to podejrzenie ze ktoś chce czmychnąć.:)

Czyli poczekać az bedziemy/bedę zdecydowany.:)

W mojej branzy najlepszy byłby teraz wyjazd, dostępne 3-4 tyg urlopu. Tylko w NY zapewne zimowo.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...