Skocz do zawartości

Opłata Wizowa - Pomocy! :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

  • Odpowiedzi 93
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie. Jakie dane trzeba użyć by dokonać internetowego przelewu bankowego? Chodzi mi dokładnie o numer konta, nazwę odbiorcy. Zakładam, że numerem konta jest numer IBAN bez PL na początku, a nazwą odbiorcy jest Stanley Associates Inc. ale wolałbym się upewnić. Ten przelew jest krajowy czy międzynarodowy? (IBAN i SWIFT tutaj mylą strasznie).

Proszę o pomoc i serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Dosyć skomplikowane jest dla mnie opłacenie wizy.

Na stronie http://www.ustraveldocs.com złożyłem podanie o wizę na formularzy DS-160. NA koniec wydrukowałem Confirmation.

Nie otrzymałem żadnego maila. A z tego co rozumiem to powinien przyjść z blankietem do opłacenia wizy czy jeszcze nie w tym momencie?

Na stronie https://cgifederal.secure.force.com należy umówić się na wizytę. Już po wniesieniu opłaty czy przed? Próbując to zrobić w 5 kroku mam taką informację: "The DS-160 confirmation number must be in the format of AA followed by 8 characters." i nie mogę przejść dalej - czy to jest związane z brakiem opłaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie.

Zamierzam ubiegać się o wizę dla siebie i żony. Chcę dokonać opłaty wizowej przelewem internetowym oraz umówić wizytę w konsulacie dla nas obojga na jeden termin.

1. czy system płatności wskaże liczbę opłat wizowych i po wyborze np. 2 sam je zsumuje?

2. czy system przy przelewie sam generuje tytuł wpłaty (CGI)?

3. czy umawiając termin mogę umówić nas dwojga jednocześnie, a jeśli tak, to jak to zrobić?

Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...