Skocz do zawartości

Ny - Nowy Paszport + Zdjecie


obecNY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wpisalem haslo w wyszukiwarke "paszport zdjecie" i nic. Moze ktos podrzuci link. Mozna takie zdiecie zrobic gdzies na Greenpoincie? Strona internetowa Konsulatu nie ma prawie wcale informacji na ten temat, jest tylko link gdzie mozna umowic sie na wizyte. Paranoja normalnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisalem haslo w wyszukiwarke "paszport zdjecie" i nic. Moze ktos podrzuci link. Mozna takie zdiecie zrobic gdzies na Greenpoincie? Strona internetowa Konsulatu nie ma prawie wcale informacji na ten temat, jest tylko link gdzie mozna umowic sie na wizyte. Paranoja normalnie!

No tu jest świetny link! http://nowyjork.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/paszporty/ Masz tam dokładne informacje jak ma wyglądać zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wyrabialismy dzieciom zdjecia do paszportow (NY), moze wiec w czyms pomoge.

Mozna je zrobic w sklepiku u Araba po drugiej stronie Ambasady (isc w strone biblioteki, a do malenkiego sklepiku Araba sie schodzi schodkami w dol.)

O dokladne namiary mozna sie zapytac roslego Pana przy wejsciu do Ambasady, ktory zajmuje sie szperaniem w torebkach i udzielaniem wszelakich informacji.

Zrobienie zdjec i wydrukowanie ich zajelo tylko kilka minut. Mozna wiec na wczesniejsze umowione przez internet spotkanie przyjechac bez zdjec, ale z zapasem czasu, zeby takowe wyrobic.

Swoja droga, to ktos w Ambasadzie moglby pomyslec i sami by moze zaczeli robic zdjecia? Zawsze to pare $$$ wiecej trafiloby do Ambasady, a duzo czasu to nie zajmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można. Jest napisane na stronie. Zobacz wątek o wyrabianiu paszportów.

ASKA4: Nie wiem czy te panie by podołały. W DC przypomina mi to dziekanat. Poczekalnia mniejsza niż moja sypialnia. Rozumiem, że nie mogą oficjalnie reklamować, gdzie zrobić foto, ale jak sama powiedziałaś na przeciwko jest zakład i personel o nim informuje, a w DC jest w gablotce adres zakładu. W internecie też można znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...