Skocz do zawartości

Dojazd Do Ambasady


Karolajnaaa12

Rekomendowane odpowiedzi

najepirw trmwajem 33, a potem autobahnem 159...

http://warszawa.jakdojade.pl/

wg mnie zapopatrz sie w mape warszawy...zaznacz sobie dworzec centralny i ambasade i szybciej dojdziesz piechotą. :)

To jednak kawałek drogi, ja bym z dworca pojechał 525 i wysiadł na placu Konstytucji i dopiero ten ostatni kawałek na nogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to bardzo dziwnie jej podpowiadacie. Z Dworca Centralnego łapiesz tramwaj nr 7, 8, 22, 24 lub 25. To są raptem 3 krótkie przystanki. Należy wysiąść na przystanku Muzeum Narodowe przy Rondzie de Gaulle'a znanym jako rondo przy palmie. Nie sposób przeoczyć nawet jeśli się nie jest z Warszawy. Stamtąd trzeba przejść na przystanek Foksal. Znak rozpoznawczy - wielki sklep Empik. Z tego przystanku wsiąść w autobus 503 i podjechać JEDEN przystanek do Placu Trzech Krzyży. Wysiadłszy tam idzie się dalej prosto (Alejami Ujazdowskimi) jakieś 5 minut marszem. Ambasada USA ukaże się naszym oczom zaraz po prawej stronie. Należy skręcić w prawo w ulicę Piękną i tam jest wejście.

Całej podróży z Dworca Centralnego będzie może 15 minut. Kupisz bilet 20-minutowy za 3,40 zł.

Tutaj mapka spacerku od przystanku do Ambasady https://mapy.google.pl/maps?saddr=Plac+Trzech+Krzy%C5%BCy,+Warsaw&daddr=Ambasada+Stan%C3%B3w+Zjednoczonych+Ameryki,+Ujazd%C3%B3w+Avenue,+Warsaw&hl=en&ie=UTF8&ll=52.226971,21.022961&spn=0.008872,0.022724&sll=52.226919,21.024485&sspn=0.008872,0.022724&geocode=FfHxHAMd7sZAASm93Sq88MweRzFw_Y6rv3yCfA%3BFdnhHAMd28lAASEfOhqBUQUG4ClDhk7K-sweRzEfOhqBUQUG4A&oq=Ambasa&mra=ls&t=m&z=16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chce miec jasny i swiezy umysl przed rozmowa oraz kocha spiew warszawskich ptakow z samego rana o 6 i dzwiek samochodow to niech idzie na piechote....pyta sie przechodniow i napewno kazdy podpowie.

jesli nie chce z buta: to najlpiej powiedzial tapeta I TO BEDZIE DOBRE ROZWIAZANIE: taksówka...tu chodzi o wize K1, wiec czy sie zaplaci 50 zł czy 100 zł to bez znaczenia jak dla mnie, bo potem i tak bedzie sie to mialo w du...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...