Skocz do zawartości

Dv2014 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

Czy zostałeś wylosowany w DV2014?  

186 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2014?



Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. https://www.dvlottery.state.gov/. Sądząc po Twoim wcześniejszym poście masz numer 5XXX, więc możesz się spodziewać e-maila z informacją ok KCC o zmianie statusu na stronie. W ciągu kilku dosłownie dni powinieneś mieć zaktualizowane informacje na swoim koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 616
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Cześć. https://www.dvlottery.state.gov/. Sądząc po Twoim wcześniejszym poście masz numer 5XXX, więc możesz się spodziewać e-maila z informacją ok KCC o zmianie statusu na stronie. W ciągu kilku dosłownie dni powinieneś mieć zaktualizowane informacje na swoim koncie.

Tak mam numer 5XXX. Ten link to również sprawdzenie obecnego statusu bo pokazało mi się to samo co 1 maja czyli że zostałem wylosowany itd. Dokumenty wysłałem już tydzień po ogłoszeniu. Czekam cierpliwie teraz na tego maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest taka możliowść, że mogą kogoś nie zaproiść na rozmowę?. Mamy CN 11xxx, Dokumenty wysłane w maju. W lipcu otrzymałam e-mial, a także dzowniłam do nich osobiście i otrzymałam info, że dokumenty są przetwarzane. Czy mogą np. ominąć nasz nr pomimo otrzymania i przetworzenia dokumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że co niektórzy nie czytają forum, np jak można mieć wątpliwości że z numerem 11xxx nie odbędzie się rozmowa.
Sawi nie wiem czy robisz to specjalnie... poczytaj forum wstecz !!

Twój nr CN jest strasznie niski, rozmowa będzie, kiedy ? zostaniesz poinformowana emailem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest taka możliowść, że mogą kogoś nie zaproiść na rozmowę?. Mamy CN 11xxx, Dokumenty wysłane w maju. W lipcu otrzymałam e-mial, a także dzowniłam do nich osobiście i otrzymałam info, że dokumenty są przetwarzane. Czy mogą np. ominąć nasz nr pomimo otrzymania i przetworzenia dokumentów.

Nie moga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co ta panika? Jak masz watpliwosci, co do tego, czy KCC dostalo Twoje papiery to do nich zadzwon.

Źle się wyraziłem. Napisałem do nich kiedyś i dostałem odpowiedź że dokumenty doszły i je przerabiają itd. Chodziło mi o stan aktualny mojej sprawy. Czy w tej sprawie będą jeszcze pisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...