Skocz do zawartości

Dv2014 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

Czy zostałeś wylosowany w DV2014?  

186 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2014?



Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanka z numerem 11xxx dostała już maila w lipcu a ja jeszcze nie? To znaczy że jednak coś jest nie tak u mnie :(

Raczej nie możliwe bo jeszcze nie było wtedy biuletynu i nie wiedzieli jakie numery będą procesować. Pewnie chodziło, że dokumenty doszły. Twojego numeru jeszcze nie przerabiają więc nie ma co panikować. Ludzie poniżej 8000 (które teraz są zapraszane) nie dostali jeszcze maila a Ty z 11000 poczekasz jeszcze jeden-dwa biuletyny. Będą do Ciebie pisać jak tylko dojdą do Twojego numeru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 616
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Raczej nie możliwe bo jeszcze nie było wtedy biuletynu i nie wiedzieli jakie numery będą procesować. Pewnie chodziło, że dokumenty doszły. Twojego numeru jeszcze nie przerabiają więc nie ma co panikować. Ludzie poniżej 8000 (które teraz są zapraszane) nie dostali jeszcze maila a Ty z 11000 poczekasz jeszcze jeden-dwa biuletyny. Będą do Ciebie pisać jak tylko dojdą do Twojego numeru.

Ja mam 5xxx :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie dziwie się. Nawet jakby coś poszło nie tak i by Cię jakimś cudem pominęli to wysyłasz jeszcze raz dokumenty. Poza tym zawsze możesz tam zadzwonić. To jest początek loterii więc na pewno numerów by starczyło. Także bez obaw i czekaj spokojnie na e-maila i zdaj koniecznie relacje z interview. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie dziwie się. Nawet jakby coś poszło nie tak i by Cię jakimś cudem pominęli to wysyłasz jeszcze raz dokumenty. Poza tym zawsze możesz tam zadzwonić. To jest początek loterii więc na pewno numerów by starczyło. Także bez obaw i czekaj spokojnie na e-maila i zdaj koniecznie relacje z interview. :)

Nie zapeszaj ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez juz dostales odpowiedz na to pytanie. Wkrotce (jesli twoj nr to 5xxx) dostaniesz automatycznego emaila od KCC, ze masz jakies updates available na "swojej" stronie. Zalogujesz sie (tak samo,jak to robiles by sprawdzic, czy wolosowales) i tam bedziesz mial info z data i godzina rozmowy, ktora bedzie w pazdzierniku. NIKT nie dostal wczesniej emaila z data rozmowy, bo te wysylane sa dopiero 4-6 tyg przed interview. Biuletyn pojawil sie wczoraj (przedwczoraj?) wiec lada dzien dostaniesz zawiadomienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka z numerem 11xxx dostała już maila w lipcu a ja jeszcze nie? To znaczy że jednak coś jest nie tak u mnie :(

Nie dostałam info o teriminie rozmowy. W lipcu dostałam tylko potwierdzenie, że dokumenty doszły i są procesowane. Jeszcze nic nie wiem o spotkaniu, bo to nie mój "przedział". Czekam spokojnie na swoją kolej.

Otrzymałam od was odpowiedź na moje pyt. dot. ewentualnego pominięcia nr i nie zaproszenia na rozmowę, za co dziękuję, Teraz pozostaje mi cierpliwie czekać na kolejne visa bulletin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi raczej o zachowanie pewnej proporcji tej różnorodności. Zdaje sobie sprawę, że jest to loteria ale od wielu lat największym beneficjentem są mieszkańcy Afryki (mało ich tam jeszcze?). Azjaci przeważnie mają o połowę mniejszą liczbę wygranych od Europejczyków.

Dokładnie, a teraz jeszcze jak przejdzie ustawa, to przybędzie im sporo obywateli Meksyku i Latino, których tam już w ogóle dużo i sukcesywnie przybywa nielegalnych i legalnych (śluby, dzieko urodzone w USA itp.), dlatego Meksyk nie może brać udziału w loterii od lat, a teraz dadzą im wizy praktycznie od ręki. Makes no sense. Jeśli chcą naprawdę postawić na diversity to powinni się teraz skoncentrować, na ściąganiu Europejczyków, Kandyjczyków i Australijczyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...