Skocz do zawartości

Dv2014 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

Czy zostałeś wylosowany w DV2014?  

186 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2014?



Rekomendowane odpowiedzi

raevsky

So even though I am getting more reluctant about my initial theory of hidden numbers, I am absolutely confident much less amount of winners will be offered interviews (in percentage amount to total number of winners). Unless they increase requirement during the interview and refuse a huge percentage of visa applications for those who are invited to interviews.

Co do teorii spiskowej o ukrytych numerach to nawet autor już sam w nią nie wierzy.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 616
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

"Unless they increase requirement during the interview and refuse a huge percentage of visa applications for those who are invited to interviews."

Ciekawe o jakie wymagania reavskemu chodzi, skoro od lat są takie same. Przychodzi mi na myśl tylko zabezpieczenie finansowe ale z tego co czytałem to rzadko je chcieli aby pokazać na spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Unless they increase requirement during the interview and refuse a huge percentage of visa applications for those who are invited to interviews."

Ciekawe o jakie wymagania reavskemu chodzi, skoro od lat są takie same. Przychodzi mi na myśl tylko zabezpieczenie finansowe ale z tego co czytałem to rzadko je chcieli aby pokazać na spotkaniu.

Podobno w AF jest często poruszane natomiast w EU bardzo rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, przestancie wierzyc temu raevskiemu -pseudo spejaliscie od dv lottery. Juz niejednokrotnie byl upominany na forum a jego "teorie" to sa po prostu wyssane z palca.

Przejzyjcie sobie watek dot. Dv2013, najlepiej ten dot. AOS. To, co on tam powypisywal to.... Brak slow po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...