Skocz do zawartości

Dv2014 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

Czy zostałeś wylosowany w DV2014?  

186 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2014?



Rekomendowane odpowiedzi

Jesli sledzisz to forum to powinienes zauwazyc, ze malo kto polega na postach raevskiego. Wszystko co pisze to jego domysly, ktore nie maja zadnego podloza. To facet, ktory twierdzi, ze wymagania do dv so inne dla CP i AOS. dlatego radze byc ostroznym w traktowaniu go powaznie.

Wiele osob z nim sie nie zgadza, ale np. ci co krzycza, ze w ostatnich latach nie bylo "ukrytych zwyciezcow" to na pewno racji nie maja. On sledzi loterie od kilku lat i zna wiele niuansow ale zapewne wkrotce wszystkiego sie dowiemy oficjalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 616
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Trochę późno sprawdziłem, bo dopiero dziś i przez moment byłem w niebie tzn w Stanach. Numer w miarę niski 10k z hakiem.

I... gigantyczne rozczarowanie - nie moje dane :(:blink: Jakaś Tatjana z Tarnopola :angry:

Eh wystarczyło "HAS NOT BEEN SELECTED" a nie robić człowiekowi nadzieji. Jak do tej pory 2:0

Gratulacje dla wylosowanych i Tetyany, może za rok się uda o ile będzie loteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno sprawdziłem, bo dopiero dziś i przez moment byłem w niebie tzn w Stanach. Numer w miarę niski 10k z hakiem.

I... gigantyczne rozczarowanie - nie moje dane :(:blink: Jakaś Tatjana z Tarnopola :angry:

Eh wystarczyło "HAS NOT BEEN SELECTED" a nie robić człowiekowi nadzieji. Jak do tej pory 2:0

Gratulacje dla wylosowanych i Tetyany, może za rok się uda o ile będzie loteria.

Tzn. wyswietlil sie profil innej osoby? Chyba podobne rzeczy juz sie zdarzaly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno sprawdziłem, bo dopiero dziś i przez moment byłem w niebie tzn w Stanach. Numer w miarę niski 10k z hakiem.

I... gigantyczne rozczarowanie - nie moje dane :(:blink: Jakaś Tatjana z Tarnopola :angry:

Eh wystarczyło "HAS NOT BEEN SELECTED" a nie robić człowiekowi nadzieji. Jak do tej pory 2:0

Gratulacje dla wylosowanych i Tetyany, może za rok się uda o ile będzie loteria.

To nie może być prawda...żeby US GOVT miał takie cos, nie chce mi sie w to wierzyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie może być prawda...żeby US GOVT miał takie cos, nie chce mi sie w to wierzyć....

Już był użytkownik, który miał podobną sytuację (nie wiem czy sprawdzał na us gov). Nawet sobie znalazł tego "wylosowanego" człowieka na fejsie.. :blink: Także jeżeli takie pomyłki są na stronie rządowej to wtopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już był użytkownik, który miał podobną sytuację (nie wiem czy sprawdzał na us gov). Nawet sobie znalazł tego "wylosowanego" człowieka na fejsie.. :blink: Także jeżeli takie pomyłki są na stronie rządowej to wtopa.

wiem wiem ale jakos nie moge w to uwierzyć żeby tak było w głowie mi sie to nie miesci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...