Skocz do zawartości

Dv2014 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

Czy zostałeś wylosowany w DV2014?  

186 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2014?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 616
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Trochę późno sprawdziłem, bo dopiero dziś i przez moment byłem w niebie tzn w Stanach. Numer w miarę niski 10k z hakiem.

I... gigantyczne rozczarowanie - nie moje dane :(:blink: Jakaś Tatjana z Tarnopola :angry:

Eh wystarczyło "HAS NOT BEEN SELECTED" a nie robić człowiekowi nadzieji. Jak do tej pory 2:0

Gratulacje dla wylosowanych i Tetyany, może za rok się uda o ile będzie loteria.

Jak już poprzednicy mówili, Twój przypadek nie jest jedyny. Czy pisałeś maila do KCC? Mi się wydaje, że trzeba takie rzeczy zgłaszać, bo po pierwsze to mocno słabe a po drugie nie zdziwię się jak im przyjdą papiery osób, które miały "you have been radomly selected", ale z tej euforii nie zauważyły, że to wcale nie ich konto i tak naprawdę nie zostały wylosowane.

Rozumiem, że jak byś sprawdzał 1-2 maja, wtedy faktycznie serwery mogły wariować, ale po takim czasie, kiedy większość osób zdążyła już sprawdzić status i tysiące osób przestały tę stronę namiętnie odwiedzać, to coś tu jest ewidentnie nie tegez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej, Jak myślicie czy ważniejsze jest szybsze złożenie dokumentów czy dość wysoki case number (21***)? Wiem, że szybko należy złożyć dokumenty, ale jakie są realne szanse i do kiedy powinnam je wysłać? Help :)

Ostatnio czytalem na innym forum anglojezycznym ze facet z Kenii mial 73xxx i dostal ..teraz sobie siedzi wygodnie w USA....Ja mam wyzszy Ty na pewno sie zalapiesz :) ..szybkosc tez sie liczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Jak myślicie czy ważniejsze jest szybsze złożenie dokumentów czy dość wysoki case number (21***)? Wiem, że szybko należy złożyć dokumenty, ale jakie są realne szanse i do kiedy powinnam je wysłać? Help :)

Powinnaś wysłać w tym miesiącu najlepiej ale ważniejszy jest CN który u Ciebie nie jest taki wysoki bo w tym roku niektórzy mają nawet CN około 50 000. Będziesz miała rozmowe pewnie około marca 2014.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...