Skocz do zawartości

Dv2014 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

Czy zostałeś wylosowany w DV2014?  

186 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2014?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 616
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam, Dzisiaj sprawdziłem i ... zostałem wylosowany. Mam taki numer 2014EU00016*** . Czy tylko wydaje mi się czy rzeczywiście jest to niski numer ? Czy mogę mieć problemy (szanse na zieloną kartę) w związku z tym, że dopiero teraz prześlę swoje dokumenty ?

Jak na CN forumowiczów tego forum to niski numer. Wysyłaj i czekaj na rozmowę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinnaś wysłać w tym miesiącu najlepiej ale ważniejszy jest CN który u Ciebie nie jest taki wysoki bo w tym roku niektórzy mają nawet CN około 50 000. Będziesz miała rozmowe pewnie około marca 2014.

Czy to oznacza że w zeszłym roku nie było tak wysokich numerów? Może po prostu kwestia tego, że wszyscy wylosowani zostali powiadomieni o tym fakcie i nie ma ukrytych numerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Dzisiaj sprawdziłem i ... zostałem wylosowany. Mam taki numer 2014EU00016*** . Czy tylko wydaje mi się czy rzeczywiście jest to niski numer ? Czy mogę mieć problemy (szanse na zieloną kartę) w związku z tym, że dopiero teraz prześlę swoje dokumenty ?

Hej. Numer masz bardzo niski. Moja żona też ma 16XXX. na forum są 4 osoby z numerami 16XXX i jedna z 17XXX. Szanse mamy spore na doprowadzenie wszystkiego do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Numer masz bardzo niski. Moja żona też ma 16XXX. na forum są 4 osoby z numerami 16XXX i jedna z 17XXX. Szanse mamy spore na doprowadzenie wszystkiego do końca.

Ja bym się nawet pokusił o stwierdzenie że jeśli chodzi o wysokość numeru to mamy pewne zaproszenie (jeśli dokumenty będa pozytywnie przetworzone). nic tylko czekac na styczeń/luty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nawet pokusił o stwierdzenie że jeśli chodzi o wysokość numeru to mamy pewne zaproszenie (jeśli dokumenty będa pozytywnie przetworzone). nic tylko czekac na styczeń/luty.

Nie śmiałem tego napisać by nie zapeszyć bo numery naprawdę niskie. To całe wylosowanie i ten niski numer jakieś takie nieprawdopodobne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Numer masz bardzo niski. Moja żona też ma 16XXX. na forum są 4 osoby z numerami 16XXX i jedna z 17XXX. Szanse mamy spore na doprowadzenie wszystkiego do końca.

i dwie osoby z 25 ** i coś 6*** ale szanse macie duże :)

spokojnie ja miałam 23 *** wysłałam końcem czerwca i wszystko jest ok

moja szwagierka ma 25 ** i dopiero jutro wysyła dokumenty także luzik :)

Hej, Jak myślicie czy ważniejsze jest szybsze złożenie dokumentów czy dość wysoki case number (21***)? Wiem, że szybko należy złożyć dokumenty, ale jakie są realne szanse i do kiedy powinnam je wysłać? Help :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Czy to oznacza że w zeszłym roku nie było tak wysokich numerów? Może po prostu kwestia tego, że wszyscy wylosowani zostali powiadomieni o tym fakcie i nie ma ukrytych numerów.

Moja teoria świadczy obserwując rozrzut polskiej numeracji (5xxx, 6xxx, 16xxx, 17xxx, 21xxx, 23xxx, 25xxx, 28xxx, 31xxx, 33xxx, 39xxx, 40xxx, 41xxx, 47xxx) iż istnieje poważna szansa, że dziury są bardzo duże. Dodatkowo zagęszczenie numeracji w okolicy 40k jest zauważalne jeszcze bardziej dla całej puli EU tam IMHO jest najwięcej zwycięzców. Musiały nastąpić poważne dyskwalifikacje, jeśli są takie dziury. Proszę nie sugerować się wartościami gdyż jest to tylko rząd wielkości.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...