Skocz do zawartości

Wielokrotne Podróże Do Usa - Czy To Coś "złego" ?


Rekomendowane odpowiedzi

Sądzisz że wyskoczyłam z takim pomysłem bez sprawdzenia?

Jackie i które to niby to moje drugie konto? Napisz mi może nawet na priv jak nie chcesz tutaj, co jest dla Ciebie potwierdzeniem tego, że mam drugie konto, bo ja wiem że go nie mam... Pomawiasz mnie o coś, czego nie robię, bo niby po co. Nie jest dla mnie "szpanem" posiadanie drugiego konta na forum, mam co robić w życiu. Sama stwierdziłaś, że nie piszę nic wyjątkowego, więc nie rozumiem skąd ta złośliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jackie i które to niby to moje drugie konto? Napisz mi może nawet na priv jak nie chcesz tutaj, co jest dla Ciebie potwierdzeniem tego, że mam drugie konto, bo ja wiem że go nie mam... Pomawiasz mnie o coś, czego nie robię, bo niby po co. Nie jest dla mnie "szpanem" posiadanie drugiego konta na forum, mam co robić w życiu. Sama stwierdziłaś, że nie piszę nic wyjątkowego, więc nie rozumiem skąd ta złośliwość.

3 konta z tym samym IP założone w tym samym czasie oraz zaobserwowane przeskakiwanie miedzy kontami są dla mnie conajmniej podejrzane.

Uwierz mi - złośliwości w tym nie ma żadnej, każdy kto siedzi tu trochę dłużej ci powie że b. nie lubię forumowiczom utrudniać życia, prawie nie banuję uczestników i z reguły pozwalam by konflikty rozwiązywały się same, o ile ktoś nie przegina pały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 konta z tym samym IP założone w tym samym czasie oraz zaobserwowane przeskakiwanie miedzy kontami są dla mnie conajmniej podejrzane.

Uwierz mi - złośliwości w tym nie ma żadnej, każdy kto siedzi tu trochę dłużej ci powie że b. nie lubię forumowiczom utrudniać życia, prawie nie banuję uczestników i z reguły pozwalam by konflikty rozwiązywały się same, o ile ktoś nie przegina pały.

W takim razie czy mogłabym poprosić o odpowiedź na moją wiadomość prywatną? Bo o żadnych 3 kontach nie wiem... Nie rozumiem tej sytuacji. Tak jak napisałam w privie- jestem jedynym użytkownikiem tego komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisałam na priv. Jestem dobrą kobietą ;) Zachowujesz się w prywatnej korespondencji b. przyzwoicie (to miłe dostać prywatną wiadomość bez wyzwisk i pogróżek! ;) ) więc wykażę się dobrą wolą i założę że doszło do fatalnej pomyłki, a nie trollowania.

Bardzo proszę uczestników tego wątku o uznanie sprawy 3 kont za niebyłą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...